reklama
CNN Prima News občané

občané

Výpis příspěvků ke štítku „občané“

Sledujte ZÁZNAM vánočního poselství prezidenta Miloše Zemana: Co občanům vzkáže?

25. prosince 2021 14:43

Každoroční prezidentský projev Miloš Zeman nevynechá. V neděli 26. prosince ze zámku v Lánech pronese vánoční poselství. V minulém roce se věnoval zejména koronavirové pandemii, nabádal lidi k očkování a neodpustil si kritiku tehdejší opozice. Co občanům České republiky vzkáže letos? Sledujte vánoční projel prezidenta na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku již od 13 hodin

Většina Čechů nedůvěřuje Zemanovi. Každý druhý si myslí, že hájí zájmy Ruska

29. dubna 2021 16:49

Prezidentu Miloši Zemanovi nedůvěřuje 63 procent lidí. Vyplývá to z průzkumu agentury NMS Market Research. Podle 45 procent respondentů v kauze Vrbětice hájí spíše zájmy Ruska, za zájmy Česka stojí jen podle 22 procent dotázaných. Většina oslovených nesouhlasí s názorem prezidenta, že zapojení ruských agentů do výbuchu muničního skladu ve Vrběticích není dostatečně prokázáno.

Překryté značky jako forma protestu. Česko se probudilo do okresů krále Miroslava

29. března 2021 05:22

„Okres krále Miroslava, žít dovoleno!“ Přesně takové značky mohou Češi od pondělního rána míjet při přejezdu mezi okresy. Svobodní tak protestují proti dalšímu prodloužení nouzového stavu, který má trvat až do 11. dubna. Označení začátku a konce okresu proto překryli vlastním nápisem, který připevnili gumičkami.

Životy nemůžeme přepočítávat na peníze, spílá Babiš ministerstvu zdravotnictví

28. března 2021 19:54

Premiér Andrej Babiš (ANO) v neděli sdílel na svém YouTube kanálu hned dvě videa, ve kterých občanům České republiky představil protilátkové koktejly bamlanivimab a Regeneron. V jeho řeči nechyběla ani kritika ministerstva zdravotnictví. „Doufám, že bude aktivnější a nebude indikace pacientů limitovat. Lidské životy mají velkou hodnotu a nemůžeme je přepočítávat na peníze,“ sdělil Babiš.

Zdravotníci jsou na hraně sil. Fotka kolabující sestry z Příbrami se šíří internetem

12. března 2021 11:01

Zdravotnický personál je již na hraně svých sil. V boji s koronavirem jsou zdravotní sestry i lékaři vyčerpaní nejen fyzicky, ale i psychicky. Příkladem je i zdravotní sestra z Oblastní nemocnice Příbram, která ve službě na oddělení ARO zkolabovala. O její příběh se podělil s moderátorem CNN Prima NEWS Liborem Boučkem i otec vyčerpané sestry Martin. Zdravotníci tak prosí občany o jediné – aby ještě chvíli vládní opatření vydrželi.

Lotyšsko a Estonsko vrátily Česko na seznam bezpečných zemí

21. července 2020 09:40
Aktualizováno

Státy Lotyšsko a Estonsko vrátily Česko na seznam bezpečných zemí z hlediska rizika nákazy koronavirem. Cestování do těchto zemí je tak pro Čechy opět bez omezení, řekl ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Ze zemí Evropské unie už cestování Čechů omezuje pouze Kypr, který vyžaduje předložení negativního testu na covid-19 ještě před odletem na ostrov.

reklama