reklama

obuv

Výpis příspěvků ke štítku „obuv“

Romská komunita je složitá. Pokud „běžkyně v balerínách“ porodí, je to podle trenéra konec

Před třemi lety si nyní 16letá Annamária Horváthová, která jen v balerínách ovládla závod na 750 metrů, vysloužila pozornost. Nyní však Slovensko řeší dívčino jméno z jiného důvodu – je těhotná. Matka by nadanou dceru nejraději poslala na potrat, rodina na něj však nemá finance. Teď se k těhotenství své svěřenkyně vyjádřil i její trenér Norbert Pecze.

Pracovní obuv má být účelná, ale i hezká, říká její výrobce a držitel značky kvality

Značka Komfortní obuv je v České republice poměrně mladá. Spotřebitelé se s ní mohou setkávat teprve pět let, a to třeba i u obuvi určené k práci. Pracovní obuv by totiž neměla být chápána jako součást vybavení, kterému není třeba věnovat pozornost. „Musíme si uvědomit, že v ní strávíme třetinu života, a tak bychom jejímu výběru měli věnovat stejnou pozornost jako jiným typům obuvi,“ řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Robert Kunorza, ředitel společnosti Z-Style, která je držitelem značky Komfortní obuv.

Jak vybrat obuv pro děti? Napoví vám Žirafa, říká správkyně značky garantující kvalitu

Značka Zdravotně nezávadná obuv – Žirafa je v České republice registrována od roku 1998. Šlo o reakci na masivní dovoz dětské obuvi ze zahraničí, která ale často nesplňovala parametry, jež by takové výrobky měly mít. „Mnohdy šlo o nekvalitní a zdravotně závadnou dětskou obuv,“ uvedla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS Vlasta Mayerová, předsedkyně České obuvnické a kožedělné asociace, která je správcem zmíněné značky.

Maturant si nesměl pro vysvědčení kvůli nevhodné obuvi. Učitel mu půjčil svoje boty

Stačilo málo a středoškolákovi z americké Louisiany by unikl dlouho očekávaný maturitní ceremoniál. Pracovníci školy ho na něj nechtěli pustit kvůli jeho špatné obuvi. Situaci nakonec zachránil jeden z učitelů, který studentovi věnoval své vlastní boty, byť o dvě čísla větší. Sám se pak objevil na předávání maturitního vysvědčení v ponožkách, informuje web CNN.

Turistka bloudila po Krušných horách v sandálech. Mám ponožky s membránou, bránila se

Turisté se na českých horách chovají lehkovážně, čím dál častěji volí pro túry po zasněžených vrcholcích nevhodné oblečení a obuv. Záchranáře takhle naposledy zaskočila zbloudilá žena, která se v pátek vydala do okolí Krušnohorské lyžařské magistrály v sandálech. Členům Horské služby vysvětlovala, že je takhle zvyklá. A že má ponožky s membránou.

Český milionář, 22letý Václav Staněk, vybudoval několik firem i vzdor vážné nemoci

Další díl úspěšné reality show televize Prima Milionář mezi námi tentokrát z komfortu vytrhne jednoho z nejmladších českých milionářů, dvaadvacetiletého podnikatele a majitele obuvnické značky Vasky Václava Staňka. Na týden změní svůj život a vydá se v utajení do Kyjova. S pouhými 550 korunami v peněžence opustí rodinu i své podnikání a bude pracovat jako dobrovolník. Bude to pro něj ale ještě náročnější kvůli jeho vážné nemoci. Sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.

reklama