reklama
CNN Prima News otevření restaurací

otevření restaurací

Výpis příspěvků ke štítku „otevření restaurací“

Rebelové popíjeli v otevřené hospodě. Jsou to domácí, cizím nenalévám, hájil se výčepní

27. února 2021 11:21

Během čtvrtečního dopoledne objevili příslušnici městské policie v Hradci Králové otevřenou předzahrádku, kde přibližně desítka hostů popíjela pivo. Video z podniku zveřejnili strážníci na Facebooku. Porušení vládního nařízení, podle kterého mohou být podniky otevřené jen přes výdejní okénko, budou řešit správní orgány města.

Nepřijde mi patřičné rebelovat, když hrozí kolaps v nemocnicích, říká restauratér

23. ledna 2021 05:40

Z některých hospod se v sobotu stanou politické buňky. Restauratéři, kteří na protest založili hnutí „Otevřeme Česko“, v nich budou debatovat s občany. Na politická jednání se totiž vztahuje výjimka z vládních opatření. Mezi podniky, které i přes koronavirová opatření otevřou, bude i pražský Šeberák. „Restaurace se vždy zavřely první a po roce máme osm tisíc nakažených denně, zítra otevřeme,“ řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS jeho majitel Jakub Olbert.

Výdejová okénka byla ztrátová. Jsme asi na třetině loňských tržeb, říká restauratér

29. listopadu 2020 20:42

Restauratér ze Zlína Zdeněk Babulík v neděli s napětím čekal, jestli vláda znovu jeho restaurace otevře. Propustil několik zaměstnanců a tvrdí, že už je nemůže nabrat. Podzimní zavření na provozu zanechalo ještě horší následky, než to jarní. I teď přitom smějí podniky po otevření naplnit lidmi maximálně polovinu své kapacity.

Další vlna uvolňování: Otevřou se restaurace, hotely i zoo. Do škol se vrátí část žáků

24. května 2020 05:40

Česko se o další kousek vrací k režimu, na který bylo zvyklé před pandemií nového typu koronaviru. V pondělí 25. května se otevřou vnitřní prostory restaurací a kaváren, zdravotnická a sociální zařízení umožní návštěvy pacientů a odehrávat se budou moci i skupinové akce s účastí nejvýše 300 osob. Do škol se mohou vrátit žáci prvního stupně.

Přehled uvolňování omezení: Otvírají obchodní centra, zahrádky i kina

Téma: Rádce
11. května 2020 12:34

Po dvou měsících v Česku opět otevřely obchodní centra, zahrádky restaurací a kadeřnictví. Uvolňování omezení se týká také kulturních akcí do 100 lidí, a to především v kinech, divadlech či muzeích, povoleny jsou také mše a sportovní tréninky. Zároveň se do školních lavic vrátí žáci devátých ročníků a maturanti. Všude je nutné dodržovat přísná hygienická pravidla.

Restaurace připravují zahrádky na otevření. Čekáme velký nápor, říká majitel

10. května 2020 08:06

Po dvouměsíční pauze kvůli koronaviru restaurace a hospody mohou doslova „pootevřít“ dveře. Vnitřní prostory sice ještě musejí zůstat zavřené, hosty ale budou moci od pondělí 11. května obsluhovat na zahrádkách. Jeden z majitelů restaurace CNN Prima NEWS řekl, že očekává obrovský zájem, i když nemá být právě hezké počasí.

reklama