reklama
CNN Prima News palác

palác

Výpis příspěvků ke štítku „palác“

Lepší verze Putinovi, horší pro „lidi“. Rusko zahájilo výrobu svého Rolls-Roycu

3. června 2021 10:56

Zbrusu nová ruská limuzína Aurus Senat se světu představila už v roce 2019 na autosalonu v Ženevě. Zahájení její výroby v továrně Jelabuga v Tatarstánu však proběhlo až nyní, kdy byly dokončeny veškeré přípravné práce. Rolls-Royce z dálného východu je jakýmsi Těremským palácem na čtyřech kolech. Hrstku vyvolených v čele s Vladimirem Putinem uhrane prvotřídním luxusem a nebeským komfortem, čemuž odpovídá i jeho pořizovací cena.

Meghan záviděla Kate bydlení v paláci. Cítila se kvůli tomu odstrčená, tvrdí Quinn

5. května 2021 18:47

Meghan Markleová, vévodkyně ze Sussexu podle spisovatele Toma Quinna špatně pochopila svůj královský status. Pravděpodobně očekávala, že bude po svatbě s princem Harrym žít v Kensingtonském paláci –⁠ stejně jako vévodkyně Kate s princem Williamem. Domov však našla v Nottingham Cottage. Ten ale podle něj neodpovídal tomu, co Meghan očekávala.

Putin prý bere méně než Zeman. V garáži má dvě staré volhy a jednu armádní nivu

21. dubna 2021 17:25

Tisková kancelář prezidenta Ruské federace nedávno zveřejnila veškerý majetek Vladimira Putina a jeho příjmy za rok 2020. Z přehledu mimo jiné vyplývá, že jeden z nejmocnějších mužů světa vlastní pouze jeden malý byt s garáží a tři auta s jedním přívěsem. Opoziční politik Alexej Navalnyj, který je momentálně vězněn, má však jiný názor.

Vymýváte lidem mozky, sídlo v Gelendžiku mi nikdy nepatřilo, vzkázal Putin kritikům

25. ledna 2021 23:50

Ruský prezident Vladimir Putin v pondělí odmítl tvrzení svého úhlavního kritika Alexeje Navalného, že mu patří luxusní rezidence na pobřeží Černého moře. Putin podle médií na videokonferenci prohlásil, že sídlo v ruském Gelendžiku nikdy nevlastnil on ani nikdo z jeho blízkých příbuzných. Řekl, že jde o pomluvy, jejichž cílem je „vymývat mozky“. Organizátory demonstrací na podporu Navalného přirovnal k teroristům.

Boj Navalného s Putinem pokračuje. Natočil a ukázal prezidentův palác za 29 miliard

23. ledna 2021 21:56

Alexej Navalnyj dál vede boj s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Přestože byl v neděli zatčen přímo na letišti v Moskvě, kam se vrátil po pětiměsíčním léčení a pobytu v Německu po srpnové otravě, zveřejnil v tomto týdnu se svým týmem Fondu boje s korupcí téměř dvouhodinové video. Na něm ukazují usedlost na břehu Černého moře v hodnotě 29 miliard korun. Má patřit právě Putinovi.

reklama