reklama

Policie vyšetřuje smrt dvou lidí. Jednou z obětí bylo tříleté děvčátko

Tragickou událost vyšetřují policisté zhruba od půlnoci v pražské městské části Šeberov. V jednom z rodinných domů zemřely třiadvacetiletá žena a tříleté děvčátko. Mluvčí pražské policie Jan Rybanský uvedl, že policisté vyloučili cizí zavinění, oběti se zřejmě otrávily oxidem uhelnatým.

reklama

K celé tragédii došlo v pražské části Šeberov, kde zasahovalo několik posádek záchranné služby, hasičů i policistů. Na místo byli přivoláni také krizoví interventi z řad hasičů, aby pozůstalým poskytli psychologickou pomoc. „Kriminalisté spolu s lékařem na místě vyloučili cizí zavinění na smrti osob. Jako pravděpodobná příčina úmrtí se jeví nešťastná náhoda, a to otrava plynem z karmy,“ řekl mluvčí Jan Rybanský.

Záchranáři později na Twitteru uvedli, že šlo o třiadvacetiletou ženu a tříletou holčičku. Pětačtyřicetiminutová resuscitace na místě byla neúspěšná. Šestadvacetiletého muže, který se také oxidu uhelnatého nadýchal, ale byl při vědomí, převezli záchranáři do vinohradské nemocnice.

Hasiči měli na místě i jednotku chemiků, která měřila koncentrace oxidu uhelnatého (CO). „Velitel zásahu povolal evakuační autobus a dva členy týmu posttraumatické péče,“ informovali na Twitteru hasiči.

Smrt ženy při střelbě v Šeberově

Nejedná se o první tragický případ v městské části Šeberov. Událost se stala 9. března v Musilově ulici, kdy policisté dostali informaci o střelbě kolem 20. hodiny. Na místě poté našli ženu, která utrpěla střelná poranění. Ani přes snahu záchranářů se postřelenou nepodařilo zachránit, ta těžkým zraněním podlehla. Po pachateli začaly hned pátrat desítky policistů a do akce byl povolán i vrtulník, nepodařilo se jim ho ale dopadnout.

Byznys

Česká hospodářská idylka brzy skončí. Tvrdý náraz přijde nejpozději na podzim

Další hlavní zprávy

USA

Napětí v USA eskaluje: U Bílého domu hořelo, Trump se schovával v bunkru

Napětí v USA eskaluje: U Bílého domu hořelo, Trump se schovával v bunkru

Účastníci protestu proti policejní brutalitě u Bílého domu zapálili krátce před začátkem nočního zákazu vycházení ve Washingtonu vícero ohňů a v plamenech se podle přítomných novinářů ocitl i kostel na severní straně náměstí Lafayette Square ležícího vedle sídla amerických prezidentů. CNN uvedla, že během páteční noci využil prezident Donald Trump dokonce podzemní bunkr.

reklama
VIDEO: Cisterna vjela do protestujících na dálnici u Minneapolisu, dav řidiče napadnul
reklama
reklama
Astronauti z Crew Dragon už jsou na ISS, dostalo se jim vřelého uvítání

USA

Domácí zpravodajství

Tresty za týrání zvířat budou přísnější. Viníkovi hrozí až deset let za mřížemi
Colloredo-Mansfeldová ke sporu o Opočno: Když nevyhraji já, vyhrají moje děti
Další články
reklama
reklama