CNN Prima News pražská policie

pražská policie

Výpis příspěvků ke štítku „pražská policie“

V Praze řádí voyeur: Vkradá se do domů a šmíruje spící lidi, pozoroval i 9letou holčičku

30. června 2022 14:09

Pražští policisté pátrají po muži, který se vloupal do několika rodinných domů. V nich sledoval spící obyvatele a zcizil ne příliš cenné věci nebo peníze. Policisté muže podezřívají z trestných činů loupeže a porušování domovní svobody, za což mu hrozí až tříleté vězení. V tiskové zprávě to ve čtvrtek uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

Omluva Hamáčka. Policie zfackovala muže bez roušky. Byl to ojedinělý exces, říká ministr

31. října 2020 15:59
Aktualizováno

Sociální sítě obletělo video z kontroverzního zásahu pražské policie. Ta zasahovala na zastávce K Žižkovu kvůli upozornění na agresivního muže, který měl rozbít přední sklo u projíždějícího vozidla. Policisté muži, který seděl na zastávce bez roušky, dali několikrát facku. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara je takové chování policisty neomluvitelné. Za exces se omluvil také ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD).

Strážníkova rodina se nakazila koronavirem. Máme po pracovní době, řekla mu hygiena

2. srpna 2020 13:05
Aktualizováno

Na webu pražské městské policie se v sobotu objevila kritika směřující na hygieniky a lékaře, kdy jeden z pražských strážníků poskytl osobní svědectví situace poté, co se jeho syn nakazil v jednom z pražských klubů koronavirem. Popisuje neschopnost místní nemocnice a hygienické stanice, u kterých se snažil zajistit test pro členy své domácnosti. Ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že případ prošetří.