reklama

Meghan je falešná a vyčpělá, říká její starší bratr. Harryho před svatbou varoval

Na Meghan se sesypala další kritika, nyní v podání jejího staršího bratra Thomase Marklea juniora. Ten je totiž jedním ze speciálních účastníků australské televizní show. Se svým sourozencem se manželka prince Harryho neviděla zhruba deset let, přesto se 55letý Američan do sestry veřejně pustil. Ve svém medailonku pro televizní pořad divákům prozradil, že prince Harryho před svatbou s Meghan varoval. Informoval o tom web Daily Mail.

reklama

V upoutávce na australskou show Markle sdělil překvapivou informaci. „Řekl jsem Harrymu, že mu Meghan zničí život. Ona je hrozně povrchní a plytká,“ nechal se slyšet v návaznosti na to, kdy se představil jako bratr tolik komentované Harryho manželky. O tom, že 55letý Markle junior nemá se svou mladší sestrou žádný vztah, vypovídá i fakt, že na královskou svatbu v roce 2018 ho nikdo nepozval, píše Daily Mail.

V té době se sourozenci neviděli asi sedm let. Montér oken se však nebojí na svou slavnou sestru házet špínu. Již dříve ji označil za „falešnou, vyčpělou, povrchní a domýšlivou ženu“. Stejně tak Meghan vyčetl, že svého otce po zjištění jeho spolupráce s americkými paparazzi odstřihla.

Bratrova účast tak může Meghan vyděsit. Není totiž jasné, co vše na ni Markle vytáhne.

Řeč padla i na Trumpa

Markle však není jediným, kdo se v upoutávce na show rozhodl veřejnost šokovat. Účastnicí je i bývalá poradkyně exprezidenta Donalda Trumpa Omarosa Manigault Newmanová. 47letá žena má pravděpodobně v rukávu hned několik es, která se nebojí v průběhu natáčení vysypat. „Víte, jak se říká, že moc kazí člověka? Donald Trump jí byl opilý a šílený,“ prozradila.

Tagy:

Hlavní zprávy

Táhnete nás z EU pod vliv Ruska, máte rusofilní řeči, vmetl Wagenknecht Ševčíkovi
Partie

Táhnete nás z EU pod vliv Ruska, máte rusofilní řeči, vmetl Wagenknecht Ševčíkovi

Ke střetu došlo i ve druhé části nedělní Partie Terezie Tománkové. V ekonomické debatě mezi senátorem Lukášem Wagenknechtem (Piráti) a Miroslavem Ševčíkem (Trikolora) vmetl pirátský zákonodárce svému oponentovi, že má rusofilní řeči. Podle Wagenknechta by Ševčík nejradši vyňal Česko z Evropské unie, čímž by zemi dostal pod vliv Ruska. Ekonom a kandidát Trikolory reagoval slovy, že takové výroky jsou směšné a pod ruský vliv Česko prý táhne Německo.

Maláčová: Největší hrozbou je ODS, přijdou poplatky za lékaře, školné či zdražování

ODS se připravuje na vládnutí s hnutím ANO a chystá se privatizovat nemocnice, zavést školné a celkově snižovat životní úroveň obyčejným lidem. V Partii Terezie Tománkové to řekla ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD). Uvedla, že se místopředseda ODS Zbyněk Stanjura v kuloárech již představuje jako budoucí ministr vlády Andreje Babiše (ANO). Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová to však rezolutně odmítá.

Dojemný snímek Schumacherů. Vzdal bych se všeho, abych si s tátou popovídal, řekl Mick

Očekávaný dokument o Michaelu Schumacherovi už je několik dní k dispozici na streamovací platformě Netflix. Jednou z hlavních postav, která ve filmu vypráví o legendě formule 1, je její syn Mick – nyní sám pilot v královně motorsportu. Mluví o tom, jak je pro něj těžké nemoct si s otcem popovídat o svém zaměstnání. Zároveň v souvislosti s filmem publikoval na Instagramu dojemnou fotografii z dětství.

Maláčová by rozdávala každému, říká Ševčík. Inflace podle něj vystoupá na 5 procent

Zvyšování minimální mzdy je pouze politické téma, uvedl k plánu ministryně práce Jany Maláčové na další zvyšování minimální mzdy ekonom a kandidát koalice Trikolory, Svobodných a Soukromníků Miroslav Ševčík v Partii Terezie Tománkové. Zároveň uvedl, že se nárůst inflace nezastaví a do konce roku dosáhne pěti procent, což potvrdil také pirátský senátor Lukáš Wagenknecht.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Reportér, kterého na kole srazil autobus, chybu neudělal, míní dopravní expert

Ta reportáž vzbudila obrovské emoce. Reportér CNN Prima NEWS v ní na kole demonstroval vládou schválený 1,5metrový rozestup, který budou muset řidiči při předjíždění cyklistů dodržovat – zákon má vejít v platnost v lednu. Přímo během experimentu reportéra srazil autobus. Na sociálních sítích pak čelil kritice. Lidé často napadali jeho odstup od okraje vozovky. Dopravní expert ale uvedl, že byl v pořádku.

reklama