reklama
CNN Prima News prohlášení

prohlášení

Výpis příspěvků ke štítku „prohlášení“

Rekord, nebo pohádka? Matka údajných desaterčat je na psychiatrii, otec děti neviděl

V nedávné době svět obletěla zpráva, že v Jihoafrické republice mělo dojít k narození deseti dětí najednou. Kdyby se informace potvrdila, šlo by o světový rekord. Jenže narození dětí se stalo velkou záhadou. Otec dětí Tebogo Tsotetsi nyní uvedl, že své potomky na vlastní oči neviděl a jeho přítelkyně Gosiame Sitholeová mu prý nechce říct, kde se s dětmi nachází. Po ženě pátrala i policie. Má ji čekat psychiatrické vyšetření.

Trump chce po Číně odškodné 10 bilionů dolarů za smrt a zkázu způsobenou covidem

Ohledně laboratoře ve Wu-chanu jsem měl pravdu. Tímto prohlášením se bývalý americký prezident Donald Trump pustil do kritiky Číny. Požaduje, aby zaplatila Spojeným státům a celému světu 10 bilionů dolarů jako odškodné. Dlouhodobě totiž zasává názor, že nemoc COVID-19 vznikla právě v čínské laboratoři. Ve svém prohlášení se opřel i do amerického epidemiologa Anthonyho Fauciho, předního amerického experta pro boj proti koronaviru.

Hamáček: Prezidenta mohl v kauze Vrbětice ovlivnit Klaus. Před projevem ho navštívil

V kauze Vrbětice mohl prezidenta Miloše Zemana ovlivnit exprezident Václav Klaus. Svou domněnku sdělil vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) v pořadu Otázky Václava Moravce na ČT. „Navštívil ho před projevem,“ uvedl. Následně sdělil, že si premiér Andrej Babiš (ANO) předvolal ministryni spravedlnosti Marii Benešovou (za ANO) kvůli jejím výrokům o „několika vyšetřovacích verzích“.

Jde o útok na Evropskou unii. Na Vrbětice reagujme společně, žádají šéfové skupin EP

Země Evropské unie musí jasně a společně zareagovat na výbuch v muničním skladu ve Vrběticích, za nímž stála podle zjištění českých tajných služeb ruská vojenská rozvědka GRU. Vyzvali k tomu ve středu ve společném prohlášení předsedové hlavních politických skupin v Evropském parlamentu, kteří podpořili Česko v současném vyhroceném diplomatickém sporu s Ruskem.

Klaus: Jen Trikolóra a SPD se snaží o návrat k normálnímu životu

Exprezident Václav Klaus opět kritizuje českou vládu, která podle něj zdevastovala naši zemi a výrazně ohrozila svobodu a demokracii. Vydal tak Provolání nespokojených občanů České republiky s názvem Chceme normálně žít. Kromě kritiky úřadu premiéra Andreje Babiše (ANO) také vyzval politické strany, které sdílejí podobný pohled na situaci jako Klaus a jeho podporovatelé, aby v nadcházejících parlamentních volbách spojily síly.

reklama