reklama

Proměnlivý víkend: Část území se ponese ve znamení dešťů, jinde bude horko

Střídání deštivého a slunečného počasí, které letos zažíváme, nás budou provázet i nadále. Ačkoli v neděli teplota stoupne až na 28 °C, přeháňky budou pokračovat. Místy hrozí i výskyt bouřek.

reklama

Pokud se chystáte vyrazit na víkend po České republice, počítejte s tím, že počasí v různých koutech se bude velmi lišit. V sobotu bude oblačno až zataženo, jen místy polojasno. Ojediněle se vyskytnou i bouřky a mlha. Na severozápadě bude pršet nejméně. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 13 až 9 °C, nejvyšší denní teploty kolem 22 °C.

Na rozdíl od soboty, kdy v celé jihovýchodní části území bude pršet, budou maxima nejvyšší z celého víkendu právě v neděli. Například v Ústeckém kraji meteorologové očekávají až 28 °C, Hydrometeorologický ústav však i poslední víkendový den předpovídá oblačno až zataženo, kdy se místy objeví déšť, přeháňky i bouřky. Nejnižší noční teploty budou v rozmezí 15 až 11 °C.

Další hlavní zprávy

Domácí

Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají

Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají

Představitelé ODS, KDU-ČSL a TOP 09 oznámili, že společně budou kandidovat ve volbách do Poslanecké sněmovny v příštím roce. Od vytvoření bloku očekávají, že výrazně zakonkurují ve volbách hnutí ANO. Lídři trojkoalice se na začátku svého tažení nechali zobrazit jako superhrdinové z komiksů o Avengers. Jejich netypické kostýmy pro politiky se však u lidí na sociálních sítích spíše minuly účinkem.

360°

Ředitel liberecké nemocnice: S ventilátory si poradíme sami, chybí nám lůžka a personál

Ředitel liberecké nemocnice: S ventilátory si poradíme sami, chybí nám lůžka a personál

Krajská nemocnice v Liberci se potýká s nedostatkem plicních ventilátorů. Liberecký kraj proto požádal ministerstvo zdravotnictví o várku přístrojů, ale resort jim poslal pouze seznam firem, od kterých si je lze zakoupit. Podhodnocuje vláda krajské nemocnice? Jak zvládnou pandemii? A čeho má liberecká nemocnice největší nedostatek? Hostem pořadu 360° Pavlíny Wolfové byl ředitel Krajské nemocnice Liberec Richard Lukáš.

reklama
Vláda představila scénář návratu školáků. O termínu se rozhodne v příštím týdnu
Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat
PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus
reklama
reklama
Blatného první projev před poslanci: Situace se začíná zlepšovat, ale vyhráno nemáme

Vláda

Domácí zpravodajství

Faltýnek po příletu utíkal novinářům. Jsem zločinec, odstřelte mě před národem, řekl
Do Bečvy unikl nikl. Zvýšená přítomnost kyanidů se tentokrát neprokázala, uvedla ČIŽP
Další články
reklama
reklama