reklama
CNN Prima News respirátory

respirátory

Výpis příspěvků ke štítku „respirátory“

PŘEHLEDNĚ: Rodiny stíhá jedna karanténa za druhou. Co dělat, když omikron zasáhne i vás?

25. ledna 2022 05:28

Bezradní rodiče marně hledající informace o tom, co dělat, když je jejich dítě pozitivní. To je realita posledních týdnů. Patříte mezi ně? Nebo jste zaměstnancem, který už netuší, kdy se mu ozve hygiena a koho má nahlásit jako svůj rizikový kontakt? Sepsali jsme pro vás odpovědi na nejčastější otázky spojené s izolací a karanténou.

Zákazník zlomil ochrance v pražském obchodě čelist. Nechtěl si nasadit respirátor

11. ledna 2022 12:30

Pražští policisté pátrají po muži, který začátkem loňského prosince napadl v obchodě s potravinami v pražské Plzeňské ulici člena ostrahy. Ten ho předtím upozornil na povinnost nasadit si po vstupu do prodejny respirátor. Zákazník při následné potyčce udeřil ostrahu obchodu pěstí do obličeje a zlomil muži dolní čelist. Na webu dnes o případu informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Pokuta pro Mynáře i Vondráčka. Za návštěvu prezidenta bez respirátoru budou platit tisíce

31. prosince 2021 11:51

Účastníci říjnové schůzky prezidenta Miloše Zemana a tehdejšího předsedy Sněmovny Radka Vondráčka (za ANO) v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN), při níž neměli nasazené respirátory, dostali pokutu 10 000 korun. O jejím udělení v pátek rozhodlo ministerstvo obrany. Případ jako přestupek řešila hlavní hygienička ministerstva Jana Fajfrová, protože ÚVN spadá do gesce ministerstva obrany.

reklama