Chucka Norrise hluboce zasáhla smrt parťáka. Do nebe mu poslal dojemný vzkaz

Amerického herce a mistra bojových umění Chucka Norrise zasáhla v pondělí smutná zpráva. Zemřel jeho kamarád a parťák z kriminálního seriálu Walker, Texas Ranger. Clarence Gilyard Jr. se dožil 66 let. Norris mu teď poslal do nebe dojemný vzkaz.

„Je hrozné slyšet o odchodu drahého přítele a kolegy Clarence Gilyarda. Skoro deset let jsme zažívali krásné chvíle během společné práce a oba jsme milovali, když jsme mohli přivádět padouchy před soud. Mé myšlenky a modlitby míří k jeho ženě a dětem. Budeš hluboce chybět všem, kteří tě znali. Odpočívej v pokoji, příteli. Dokud se znovu nesetkáme,“ napsal na svém instagramovém profilu 82letý herec.

Gilyard byl vynikající filmový, televizní a divadelní herec, píše web Variety. Co přesně bylo důvodem jeho smrti, zatím není jasné. Zesnul zřejmě po dlouhé vážné nemoci. Za necelý měsíc, na Štědrý den, by úspěšný herec oslavil 67. narozeniny.

Mezi jeho nejzásadnější umělecké milníky patřilo působení v seriálu stanice CBS Walker, Texas Ranger, kde si zahrál Jimmyho Trivettea, parťáka neohroženého Chucka Norrise.

S Norrisem se v průběhu natáčení stali velmi dobrými kamarády. Gilyard je známý také z filmu Top Gun, Karate Kid 2 či Smrtonosná past. Byl dvakrát ženatý, druhou manželku Elenu si vzal v roce 2001. Americký herec měl šest dětí.

Tagy:
nemoc smrt Chuck Norris CBS Texas úmrtí herec vzkaz USA Štědrý den Smrtonosná past Top Gun Clarence Gilyard Jr. Walker, Texas Ranger Clarence Gilyard