Slováček o Patrasové: Je to konec její kariéry. Musíme ji zbavit svéprávnosti, jinak umře

Felix Slováček má strach o svou manželku Dagmar Patrasovou. Ta měla o víkendu vystoupit na dětské akci v pražských Letňanech, nakonec ale nedorazila. Známý saxofonista proto musel urychleně najít náhradu.

Patrasová se měla společně s manželem o víkendu zúčastnit dětské akce, kterou pořádala nezisková organizace zabývající se vyhledáváním talentů v dětských domovech. Když se ukázalo, že bývalá herečka nedorazí, musel Slováček urychleně najít za manželku záskok. Před ostudou ho nakonec zachránila jejich dcera Anna Slováčková.

„Nezlobte se, ale nechci se k tomu vyjadřovat. Zaskočila jsem za mámu, abych pomohla tátovi a jeho produkci. Víc k tomu nechci říkat,“ řekla Slováčková deníku Blesk.

Mnohem sdílnější byl její otec, kterého vzniklá situace evidentně naštvala. „Je to konec její kariéry. Jediná možnost, co tu je, je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře. To nepochopí nikdo, kdo nemá doma takto nemocného člověka. Až se to stane, tak všichni budou chodit a nadávat mi, proč jsem něco neudělal. Je to těžké,“ svěřil se 79letý saxofonista.

Nevyvrátil, že je na vině alkohol. „Bohužel je manželka indisponovaná už každý den. Nachlazená ale není,“ podotkl hudebník. „Co vám na to mám říct, asi každý ví, proč nepřišla. Jsem z toho hodně špatný, vůbec nevím, co mám dělat, abych jí zachránil život,“ dodal Slováček.

Ještě v listopadu to přitom vypadalo, že manželé prožívají klidné období a těší se i na společnou dovolenou v zahraničí. „Mě by potěšily Maledivy, Seychely, Kuba, to by jistě potěšilo Dádu i mě,“ prozradil Slováček webu Extra.cz místa, kam by chtěl vzít svou manželku na dovolenou. Představě, že by po jejím boku strávil několik dní v zahraničí, se vůbec nebránil. „Naopak bych byl rád, protože jsme spolu mnoho let a pořád se máme rádi,“ řekl před měsícem hudebník.

Tagy: