reklama

Sledujte ZÁZNAM Co na to vaše peněženka s Pohlreichem: Jak si poradit se zdražováním energií?

Prudké zdražování energií a rostoucí inflace – jak si poradí lidé, podnikatelé a jak zareaguje a pomůže stát? Na to a mnoho dalšího budou odpovídat hosté pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS. Diskusi můžete sledovat v tomto článku.

reklama

V pořadu bude nad tématy diskutovat čtveřice hostů – politici Radim Fiala (SPD) a Vojtěch Munzar (ODS) nebo také podnikatel Zdeněk Pohlreich a majitelka Pivovaru Monopol v Teplicích Gabriela Schönbauerová.

Lídr koalice Spolu a kandidát na premiéra Petr Fiala (ODS) odmítá zavést plošná opatření na pomoc lidem, které postihlo zdražení cen energií, respektive krach některých společností. Prohlásil to ve vysílání Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Tuto možnost nepovažuje za rozumnou, protože podle něj není potřeba pomáhat úplně všem, když krize postihla jen některé.

„Nemůžeme pomáhat všem, když v největší krizi jsou jen někteří, kteří se dostávají do ekonomické chudoby,“ řekl k možnému zavedení plošné pomoci lidem Fiala. Cestou podle něj je, aby se lidé postižení ukončením činnosti energetických firem jako Bohemia Energy co nejrychleji přesunuli od dodavatelů poslední instance k těm standardním.

Tagy:

Hlavní zprávy

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

reklama