reklama

Slováček a Patrasová si užívají společný čas. Dvojici stojí v cestě Dádin přítel

Manželé Felix Slováček a Dáda Patrasová vyrazili do společnosti a před novináři se neskrývali. Rozzářená dvojice v rozhovoru pro ShowTime dokonce prozradila, jak to mezi sebou má. Podle Patrasové je však na unáhlené závěry čas, zříct se své opory a přítele, italského podnikatele Vita, se totiž nechce.

reklama

Hudebník Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová vyrazili do společnosti a jak je vidět, náležitě si to užívali. „Moc pěkný,“ reagovala Patrasová. „Jako kdyby to bylo včera,“ nechal se slyšet Slováček. O současném vztahu s manželkou se ale dál bavit nechtěl.

Patrasová však byla o něco sdílnější. „Ono to je jako dřív a ono dřív nikdy neskončilo. To je tak, že možná vedl manžel dvojí život, co já vím,“ popsala divokých sedm let.

Patrasová však neví, zda by chtěla vše tak, jak to bylo dřív. „Vážně na to nedokážu odpovědět, nevím. Nejsem člověk, který si nechá všechno líbit a který všechno hodí za hlavu. Jsou to křehké nášlapy, které se dějí, a má to svůj vývoj, tak uvidíme,“ svěřila se a dodala, že má svoji hrdost. „Navíc jsem narozená v býku, takže tam je to umocněné,“ dodala.

V jednom z posledních rozhovorů Slováček zmínil i to, že by byl rád, aby Dáda utnula kontakt se svým italským přítelem Vitem. „To je asi jeho přání nebo jeho myšlenky. Nezřeknu se ale člověka, který mě podržel v té nejhorší době, který mi pomohl a psychicky podržel, který mi pomáhá doteď,“ sdělila jasně.

A jak se zdá, složité období zvládá. „Řekla bych, že jsem silná holka, která vydržela spoustu ošklivých věcí. Ta paní, nevím, možná už má jinou oběť,“ prozradila Patrasová, která zároveň dodává, že se kontaktem se Slováčkem snaží udržet rodinný krb. „Tu paní neřeším, ona mě nezajímá, je to pro mě naprostý zero,“ uzavřela.

Tagy:

Hlavní zprávy

Za dotaz na očkování vězení. V Jižní Karolíně chystají zákon „na ochranu svobody“
USA

Za dotaz na očkování vězení. V Jižní Karolíně chystají zákon „na ochranu svobody“

Boj amerických republikánů proti federálním snahám prosazovat povinnou vakcinaci či nošení roušek se vyhrocuje. Posledním příkladem vzdoru je návrh zákona, který by trestal soukromé firmy a veřejný sektor za pouhou otázku, zda se zaměstnanci nechali očkovat. V případě jeho nedodržení by hrozila vysoká pokuta nebo roční vězení. Republikáni považují zákon za jeden z pilířů občanské svobody.

Český pas patří k nejhodnotnějším na světě. Jsme nekonfliktní národ, vysvětlil expert

Češi patří mezi země s nejhodnotnějšími pasy na světě. To znamená, ze se s těmito doklady dostanou do většiny států bez toho, aniž by potřebovali vízum. Vyplývá to z nového žebříčku Henley Passport Index (HPI). Podle místopředsedy Asociace cestovních kanceláří Jana Papeže mezi hlavní důvody patří fakt, že je Česko členem Evropské unie a že je v zahraničí vnímáno jako nekonfliktní země.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

Respirátory se vrací do hry i během výuky. Školáky i učitele chrání před karanténami

Školáci jdou z jedné karantény do druhé. A většinu času tak místo v lavicích tráví stejně na on-line výukách, přestože se tomu chtěla vláda vyhnout. Ve třídách se tak v praxi žáci střídají a učitelé musí balancovat mezi distanční a prezenční výukou. Školy se proto snaží společně s ministerstvem školství problémy vyřešit. A tak se vrací na scénu respirátory, díky kterým se lze karanténě vyhnout, pokud je mají děti i učitelé i během výuky.

Hroši dokáží rozlišit kamarády od nepřátel, zjistili vědci. Poznávají konkrétní ‚‚hlasy‘‘

Hroši jsou hlučná zvířata, jejichž volání se šíří na velké vzdálenosti přes jezera i řeky. Přesná funkce hlasitého troubení, které vydávají, však byla záhadou. Vědci, kteří studují hrochy v přírodní rezervaci v Africe, nyní tvrdí, že charakteristické troubení těmto savcům umožňuje rozeznat přítele od nepřítele. Informoval o tom web BBC News.

reklama

Domácí zpravodajství

Dolejš ze slavné kapely Šlapeto umíral o samotě. Před smrtí zanechal mrazivý vzkaz

Smrt kapelníka legendární skupiny Šlapeto Radana Dolejše zasáhla jeho blízké, kolegy a také příznivce. Tělo známého hudebníka nalezli v neděli hasiči v jeho bytě. Co bylo příčinou úmrtí, si nechává rodina pro sebe. Dolejš přitom až do poslední chvíle komunikoval se svými fanoušky na sociálních sítích. Několik dní před smrtí tam sdílel vzkaz, ze kterého mrazí.

reklama