Speciály

Nejnovější příspěvky k tématu

Sledujte ZÁZNAM speciálu ke 32. výročí sametové revoluce. Kam se za tu dobu posunulo Česko?
Speciály

Sledujte ZÁZNAM speciálu ke 32. výročí sametové revoluce. Kam se za tu dobu posunulo Česko?

Zpravodajská platforma CNN Prima NEWS u příležitosti 32. výročí sametové revoluce přichystala mimořádné celodenní speciální vysílání. Už v 9:30 dopoledne přivítá diváky ve studiu moderátorka Lucie Ptáčková a na proslulém balkónu Melantrichu Sabina Dračková. Postupně se také propojí se štáby na pražské Národní třídě, Václavském náměstí a mnoha dalších místech, včetně krajských měst.

Hrad nemá kolem zdraví Zemana mlžit, míní Forejt. Pak nebudou vznikat fake news

10. října 2021 23:32

O zdravotním stavu prezidenta republiky Miloše Zemana se stále intenzivněji spekuluje. A to poté, co byl v neděli opět převezen do Ústřední vojenské nemocnice ze zámku v Lánech. Podle bývalého hradního protokoláře Jindřicha Forejta je chybou Hradu, jak Zemanovo zdraví komunikuje na veřejnost. „Vyvstávají otazníky nad tím, v jakém stavu dnes skutečně je,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Přísaha uspěla, pochvaluje si Šlachta. Chce se zapojit do prezidentských voleb

10. října 2021 22:32

Hnutí Přísaha se zapojí do prezidentských voleb v roce 2023. Volební výsledek byl skvělý úspěch, porazili jsme i tradiční strany, pochvaloval si předseda hnutí Robert Šlachta. Zatím neví, zda bude mít vlastního kandidáta do klání o Pražský hrad, nebo podpoří jiného zájemce. Prozatím se chce zaměřit na komunální a senátní volby, řekl v povolebním vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM 360° s vítězi i poraženými: Jak ovlivní Zemanův stav povolební vyjednávání?

10. října 2021 19:40

Pouhý den po vyhlášení výsledků sněmovních voleb byl hospitalizován prezident a klíčový povolební hráč Miloš Zeman. Jak jeho zdravotní stav ovlivní sestavování nové vlády? Co na tuto situaci říká ústavní právo? Dojde k dohodě mezi koaličními bloky Spolu a Pirátů a STAN? O tom bude povolební vysílání pořadu 360°. Diskuzi můžete sledovat od 20:15 na stanici CNN Prima NEWS i přímo zde v článku.

Stanjura: Elektronická evidence tržeb je u ledu a měla by tam zůstat

6. října 2021 20:51

První a druhá vlna elektronické evidence tržeb byla kvůli koronavirové pandemii převedena do režimu dobrovolnosti. Zavedení třetí a čtvrté vlny bylo odloženo. Podle Zbyňka Stanjury (ODS) by se EET neměla obnovovat, ani až koronavirová krize odezní. „Je to byrokratická zátěž pro podnikatele. Došlo na naše slova,“ řekl Stanjura v pořadu Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS.

Jsem zvyklá stát proti všem, říká Alena Schillerová ke sporu s Českou národní bankou

6. října 2021 20:19

Inflace není vinou vlády, je dovezená ze zahraničí. A navíc je dočasná. Tak ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) hájila rozpočtovou politiku vlády a odmítla, že by právě Babišův kabinet měl podíl na současném rychlém tempu zdražování. Na zvýšení úrokových sazeb Českou národní bankou prý vydělají jen banky. „Inflaci to stejně nevyřeší,“ řekla v pořadu Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS.