spory

Výpis příspěvků ke štítku „spory“

Meghan se rozhodla pomstít přímo králi. Využije svou speciální schopnost, říká expert

31. ledna 2023 07:12

O smíru se zbytkem královské rodiny ze strany prince Harryho a jeho manželky Meghan nemůže být řeč. Podle královského životopisce Toma Bowera se vévodkyně ze Sussexu rozhodla pomstít. Tvrdí, že má speciální schopnost, a to využít slabiny lidí proti nim. Nyní si měla vyhlédnout samotného krále Velké Británie – Karla III. Proč se rozhodla zaměřit na otce svého manžela?

Brutální vražda v Praze kvůli úklidu. Muž řezal do mrtvého těla, druhá oběť se musela dívat

12. října 2022 06:52

Zbyněk Prokop v lednu 2013 brutálně zavraždil své spolubydlící kvůli sporu o nepořádek ve společném bytě. Mladík se obhajoval tím, že zavraždění studenti byli bordeláři, kteří nechtěli uklízet. Do těla první oběti řezal nožem i po smrti, aby se přesvědčil, že je muž skutečně mrtvý. Ženu poté zardousil elektrickým kabelem.

Kdo byl střelec z kladenského sídliště? Sousedé podali rozporuplné výpovědi

29. června 2022 14:41

Střelbu na kladenském sídlišti v panelákovém bytě, kde starší muž zabil mladší ženu a následně vztáhl zbraň na sebe, vyšetřují policisté jako pokus o vraždu a následnou sebevraždu. Za činem měly stát osobní spory. CNN Prima NEWS se podařilo zjistit, kde senior s údajně rozporuplnou minulostí podnikal. V Kolči na Kladensku měl dříve uzenářství a jatka.

Přerůstá Kadyrov Putinovi přes hlavu? Zítra může vládnout Rusku, tvrdí informátor

6. dubna 2022 05:11

Razmanu Kadyrovovi narostla křídla a v Kremlu se prý snaží o malý převrat. Tak popisuje dění v okolí ruského prezidenta Vladimira Putina zdroj z ruských bezpečnostních služeb. Čečenský vůdce touží po větším vlivu a nebojí se tvrdě kritizovat ani dříve nedotknutelného mluvčího Kremlu Dmitrije Peskova, informuje web deníku The Times.

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

5. prosince 2021 11:02

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

Boj o chlapce, který přežil pád lanovky, se stupňuje. Děda „unesl“ Eitana do Izraele

13. září 2021 14:38
Aktualizováno

Italská justice vyšetřuje jako únos odjezd šestiletého izraelského chlapce, který jako jediný přežil květnový pád lanovky v Piemontu. Při něm zahynulo 14 lidí, a to včetně jeho rodičů a sourozence. Prokuratura v severoitalské Pavii v pondělí oznámila, že kvůli únosu do Izraele vyšetřuje dědečka z matčiny strany, který si malého Eitana v sobotu vyzvedl a soukromým letem ze Švýcarska ho přepravil do Izraele. Informoval o tom deník La Repubblica.