reklama

Překvapivá slova Meghaniny kamarádky: O Harrym snila už v době, kdy byla vdaná

Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová již dávno snila o tom, že se stane součástí královské rodiny. Webu Daily Mail to řekla její blízká kamarádka z dětství Ninaki Priddyová.

reklama

Podle Priddyové byla Meghaniným velkým vzorem zesnulá princezna Diana. Markleová prý plánovala jít stejnou cestou jako ona, uvedl web Daily Mail. Britská královská rodina ji měla fascinovat už od dětství. „Chce být princezna Diana číslo dva. Na poličce vždy mívala jednu z jejích knih,“ vzpomíná na vévodkyni Meghanina kamarádka z dětství.

„Když byla s Trevorem (herec a producent Trevor Engelson a její bývalý manžel – pozn. red.), tak mi řekla, že chce jet do Londýna a zůstat tam alespoň měsíc. Nebyla jsem šokovaná ani překvapená, když jsem se pak dozvěděla o ní a princi Harrym,“ pronesla.

„Vím, že milovala film Deník princezny, ve kterém se obyčejná dívka stane součástí královské rodiny. Moc se jí to zamlouvalo a směřovala k tomu,“ pokračovala Priddyová.

O Meghanině náklonnosti k Dianě hovořil i novinář Andrew Morton ve své knize Meghan: Hollywoodská princezna. Líčil, jak nekontrolovatelně plakala při sledování pohřbu princezny z Walesu. „Podle rodinných přátel ji Diana zaujala nejen svým stylem, ale i nezávislým humanitárním posláním,“ dodal.

Sám princ Harry svou ženu k zesnulé matce přirovnal v rozsáhlém rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfreyovou. Uvedl, že vnímá, jak se „historie opakuje“ a že může Meghan skončit uštvaná jako Diana.

Tagy:

Hlavní zprávy

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených
Očima reportéra

Jste fašisti, vypadněte. Na Cínovci se střetli bývalí pohraničníci s potomky zastřelených

Členové Klubu českého pohraničí, který vesměs sdružuje bývalé příslušníky pohraniční stráže, si na sobotní poledne naplánovali kontroverzní akci. V krušnohorském Cínovci odhalovali sochu vojáka se psem, která má uctít památku padlým ochráncům státních hranic. Vedle bývalých pohraničníků ovšem na místo dorazila také početná skupina jejich odpůrců. Konflikt visel ve vzduchu.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Z karibské bouře Sam už je hurikán třetí kategorie. Očekává se, že ještě zesílí

Aktualizováno

Tropická bouře Sam na začátku víkendu postupně zesílila na hurikán třetí kategorie na pětistupňové škále. Ukazují to hlášení amerického Národního střediska pro hurikány (NHC), které předpokládá, že živel ještě o něco zesílí. Zatím se však pohybuje daleko na otevřeném moři a nečeká se, že by v nejbližších dnech výrazněji zasáhl obydlené oblasti.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Zdechovský: Kauza Turów je o aroganci Polska. Léta byli agresivní, teď musí jednat

Spor mezi Českem a Polskem kvůli dolu Turów graduje. Kauza se už promítla i do vztahu občanů obou zemí na hranicích. „Vztahy Poláků a Čechů jsou výborné, ale tato kauza je o aroganci polské strany. Říkali, že to vyřeší, to se nestalo. Dnes bychom měli tlačit na to se dohodnout, lidé chtějí jen vodu,“ řekl v pořadu 360° europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

reklama