reklama
CNN Prima News zvracení

zvracení

Výpis příspěvků ke štítku „zvracení“

Na škole v přírodě musely zasahovat sanitky. Desítky dětí po jídle zvracely

23. června 2021 10:28
Aktualizováno

Záchranná služba v noci na dnešek zasahovala v rekreačním zařízení v Hradci Králové, kde byla škola v přírodě. Nevolnost způsobená zřejmě stravou zasáhla dvacet dětí a dva dospělé. V nemocnici skončilo pět lidí. Záchranáři dostali informaci o větším počtu lidí trpících náhlou nevolností a zvracením v úterý krátce před půl jednou v noci.

Prezident Zeman vrátil daňový balíček předsedovi Sněmovny bez podpisu. Nevetoval ho

29. prosince 2020 12:14
Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman v pondělí vrátil daňový balíček bez podpisu předsedovi Sněmovny Radkovi Vondráčkovi (ANO). Informaci potvrdili mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček a mluvčí předsedy Sněmovny Barbora Štenglová. Prezident už dříve oznámil, že zákon nevetuje, ale ani nepodepíše. Umožní tak, aby začal platit. Aby se tak stalo od začátku ledna, jak zákonodárci předpokládali, musí vyjít do konce roku ve Sbírce zákonů. Předtím musí normu ještě podepsat premiér Andrej Babiš (ANO).

Nevolnost, průjmy, zvracení. Devět dětí z tábora na Novojičínsku skončilo v nemocnici

3. srpna 2020 10:50

Záchranáři ošetřili během víkendu tři desítky dětí z dětského tábora na Novojičínsku. Trpěly nevolností, průjmy a zvracením. Devět dětí skončilo v nemocnici. Ostatní, které měly zdravotní problémy, jely domů. Děti se podle informací ČTK pravděpodobně nakazily ze svačiny, kterou některé nesnědly hned, ale až později odpoledne.

reklama