reklama

Co osud spojil, člověk nerozlučuj: Theo a Bon našli společný domov

Bon a Theo jsou nerozlučná dvojka/ Destiny Pet, z.s.
Foto:

Co osud spojí, člověk nerozděluj! To přesně sedí na kočičky Bon-Bon a Theodora. Čekali společně na svou šanci nového domova. A povedlo se! Nejsou stejné krve, ale jejich nelehké osudy je svedly dohromady a už bez sebe nedají ani ránu.

reklama

O víkendu odjeli do nového domova. Radost pro spolek Destiny Pet, z.s., kde se kočičky nacházeli byla o to větší, že si je adoptoval kamarád Petr, který spolku pomáhá. Kluci čekali na nový domov skoro rok. Mrkněte na video z nového domova.

Původní medailonek:

Zatímco Theodorek je ultra mazlivý chomáček, který nonstop vrní a stále by se mazlil, Bon je tichá eminence, která nadevše miluje Thea, ale bojí se lidí. Bon byla vždycky nesmělá a po úraze, kdy se jí zamotala nožka do provázku od ventilačky a ona tak visela několik hodin, se její ostražitost a nedůvěra ještě zvětšila. Je to křehká a něžná kočička, která čeká, až přijde někdo, kdo uvidí její dokonalost a nebude mu vadit, že mu hned nepadne k nohám. Bon je potřeba si získat. Jakmile se ale vaše cesty spojí, najdete tu nejlepší společnici do života. Oba se nachází v dočasné péči spolku Destiny Pet, z.s.

Theodorek je bohužel jediný, který přežil z igelitkových koťátek. Touží po lásce, pohlazení a mazlení. Užívá si každou mističku plnou kvalitního krmiva a lidského doteku. Je to to nejmilejší kotě na světě, které touží po láskyplném domově pro sebe i svou plachou kamarádku Bon-Bon. Všem leze na ramena a na záda, kde se válí a je schopný i usnout. Je to ten největší vítač lidí, který tu kdy byl a návštěvy jistě potvrdí. Oba prodělali Panleukopénii a tak jsou vhodní jako kočičí jedináčci nebo k očkovaným kočičkám. Nicméně bychom byli rádi, kdyby našli domov, kde budou jedinými mazlíčky (i když psík nebo hlodavec určitě vadit nebude).

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

reklama
Ve vězení zemřel „král pedofilů“. Vězeňská služba věc šetří
Kazachstán popírá čínské zprávy o šíření se nemoci, která je smrtelnější než COVID-19
reklama
reklama
Věžák Koller, hezký kluk Berger a šikula Rosický, tak vzpomíná na Čechy Kohler

Rozhovor

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama