CNN Prima News dospívání

dospívání

Výpis příspěvků ke štítku „dospívání“

Generace deprese. Nový video podcast CNN Prima NEWS nahlédne do bolavých dětských duší

Dětství už dávno není bezstarostným obdobím. Informační vakuum, které dříve mohlo děti chránit před starostmi, se v době internetu a sociálních sítí rozplynulo. Až 40 procent procent dětí je podle nedávného průzkumu Národního ústavu pro duševní zdraví ohroženo depresí. CNN Prima NEWS proto přichází s novým video podcastem Generace deprese. Moderátorka Terezie Tománková se svými hosty nabídne sondu do dětských duší, která by mohla dospělým pomoci pochopit dětská trápení. Generace deprese startuje 5. 11. ve 20.15 na CNN Prima NEWS a už teď pořad najdete ve všech hlavních podcastových aplikacích.

Tofimu dala dcera košem. Puberta začíná řádit, holčička je asi po mně, přiznává herec

Herec, zpěvák a producent Sagvan Tofi nabídl své dceři Satine, zda by si chtěla zahrát v muzikálu Sladké mámení, který se brzy představí divákům v Brně. Satine však svého tatínka odmítla a místo hraní na jevištních prknech si raději vybrala tenis. Puberta se už podle Tofiho začíná projevovat. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS také prozradil, že musel k účinkování v muzikálu přemlouvat i Marka Vašuta a Andreu Kalousovou.

Vymodlená holčička Adina Mandlová: Herečka byla kvůli matčinu milenci roky frigidní

Hvězda filmového plátna, která se stala jedním z idolů své doby. Zahrála si v dnes již kultovních filmech jako Kristián, Přítelkyně pana ministra nebo Hotel Modrá hvězda. Ač se to zdá neuvěřitelné, herečka Adina Mandlová zemřela už před 30 lety. O její filmové kariéře a milencích v době nacistického Německa a emigraci toho bylo napsáno mnoho. Jaké ale měla dětství? A co všechno předcházelo její herecké kariéře?