CNN Prima News Martin Nejedlý

Martin Nejedlý

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Nejedlý“

Русские сумасшедшие, как оказалось. Поэтому они могут перекрыть газ, опасается Земан

2. května 2022 19:59

Россия зависит от экспорта газа. Однако политика иногда бывает иррациональной, поэтому не исключено, что русские прекратят поставки, считает президент Милош Земан. По его словам, президент России Владимир Путин считал себя всемогущим и что российская армия вторая по силе в мире. Земан, в передаче Партия Терезии Томанковой, заявил, что это оказалось иллюзией. Он также говорил о беженцах и своем советнике Мартине Неедлы.

Ukázalo se, že Rusové jsou blázni. Proto mohou zastavit plyn, obává se Zeman

1. května 2022 11:09

Rusko je na exportu plynu závislé. Politika je však někdy iracionální a není tedy vyloučeno, že země zastaví dodávky, myslí si prezident Miloš Zeman. Ruský prezident Vladimir Putin si podle něho myslel, že je všemocný a že ruská armáda je druhá nejsilnější na světě. To se ukázalo jako iluze, uvedl Zeman v pořadu Partie Terezie Tománkové. Mluvil mj. i o uprchlících či o svém poradci Martinu Nejedlém.

Mynář potají odletěl za katarským emírem. Mezitím mu doma shořela hospoda

31. března 2022 10:04

Vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář odletěl minulou středu do katarského Dauhá. Radiožurnál ve čtvrtek uvedl, že podle Hradu tam jel z pověření prezidenta Miloše Zemana osobně pozvat katarského emíra do České republiky. O Mynářově programu podle Radiožurnálu předem nevědělo ministerstvo zahraničí ani vláda, která je za zahraniční politiku země odpovědná.

Žáček: Jsem zvědav, kolik majetku tu má Putinova parta. Prověřil bych Nejedlého i Zemana

17. března 2022 17:36

Netrpělivě čekám na to, jaké množství majetku v Česku bude náležet Rusům z party prezidenta Vladimira Putina, uvedl v pořadu K věci předseda bezpečnostního výboru Sněmovny Pavel Žáček (ODS). Sdělil také, že by se protiruské sankce měly dotknout i lidí kolem Hradu. Prověřil by jak ekonomického poradce Hradu Martina Nejedlého, tak samotného prezidenta.

Stehlíková: Možná jsem Zemanovi zachránila život. Hrad teď chce všechny zastrašit

3. února 2022 21:20

Zveřejnění diagnózy prezidenta Miloše Zemana bylo ve veřejném zájmu. Domnívám se, že jsem byla ta, kdo mu možná zachránil život, řekla bývalá ministryně pro lidská práva a psychiatrička Džamila Stehlíková. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS také uvedla, že se ji Pražský hrad nyní snaží zastrašit předžalobní výzvou.

Kdo je kandidát na šéfa diplomacie Lipavský a potřebuje ho Zeman jako protivníka?

18. listopadu 2021 23:19

Přestože se Jan Lipavský letos do Poslanecké sněmovny neprobojoval, má našlápnuto stát se na další čtyři roky šéfem diplomacie. Kdo je tento šestatřicetiletý Pirát, který je členem strany od roku 2015, a jaké byly jeho názory na zahraniční politiku v posledních čtyřech letech? A bude to právě on, koho odmítne prezident Miloš Zeman jmenovat ministrem?

BIS prověřuje Hrad. Mynář znal tajné informace k Vrběticím dřív než Zeman

30. října 2021 11:38

Miloš Zeman a jeho nejbližší okolí čelí podezření z úniku tajných informací. Ačkoliv Hrad vše popírá, případem se zabývá Bezpečnostní informační služba (BIS) a Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ). Podle zjištění MF DNES může okolí prezidenta cíleně manipulovat k prospěchu ve velké politické hře s ruskými zájmy v pozadí. Kdo je do této kauzy namočen?

Policie se zabývá okolím Zemana ve dvou kauzách. Řeší padělání a neposkytnutí pomoci

27. října 2021 13:33

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) začali prověřovat okolí prezidenta Miloše Zemana ve dvou samostatných kauzách, napsaly ve středu weby Aktuálně.cz a Respekt.cz. Pod dozorem rakovnického státního zastupitelství detektivové podle nich prověřují, zda v Lánech prezidentovi lidé nespáchali trestný čin neposkytnutí pomoci. Státní zastupitelství v Praze 6 dozoruje prověřování možného padělání a přisvojení si pravomoci úřední osoby. V obou případech hrozí případným pachatelům dva roky vězení.

Ovčáček začal v komunistických novinách, nyní cituje žalmy. Pokaždé se směju, glosuje Kocáb

26. října 2021 22:26

Postavu Jiřího Ovčáčka, tiskového mluvčího prezidenta Miloše Zemana, považují hudebníci František Ringo Čech a Michael Kocáb za vtipnou. Druhý jmenovaný ve vysílání pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS dodal, že se směje téměř pokaždé, když hradní mluvčí promluví. Kocáb mimo jiné poukázal na to, že Ovčáček dříve působil jako prokomunistický novinář, ale dnes se zaštiťuje biblí.