reklama

Na tenhle rok bych raději zapomněla, přiznává Zagorová a radí, jak si zlepšit ten příští

Rok 2021 byl pro manžele Hanu Zagorovou a Štefana Margitu opravdu těžký. Zpěvačka musela dokonce kvůli pochroumanému zdraví přesunout očekávaný koncert v pražské Lucerně. Pro CNN Prima NEWS uvedla, že by na poslední měsíce nejradši zapomněla. Zároveň ale prozradila, jak to udělat, aby se člověku splnilo jedno vysněné přání.

reklama

Zagorová byla v roce 2021 kvůli zdravotním problémům několikrát hospitalizovaná, její plánovaný a již třikrát odložený koncert v Lucerně má nový termín 6. dubna. „Na tento rok bych docela zapomněla. Lucerna je senzační. Doufám, že to příští rok všechno vyjde,“ doufá 75letá zpěvačka.

Zpívání jí opravdu chybí. Když měla uvést jedno jméno, kdo jí během posledních měsíců nejvíce pomohl, vyhrkla svého manžela, operního pěvce Štefana Margitu. „Byl nablízku, strašně se o mě staral a já si říkala, že to snad není možné. Kdoví, jestli bych to já sama takhle dennodenně vydržela. Pomohli mi i páni profesoři, byli a jsou opravdu senzační,“ děkuje.

Doufá, že rok 2022 bude daleko lepší. A má na to i recept. „Slyšela jsem takové vánoční nebo novoroční kouzlo. Musíš přijít k otevřenému oknu, najít nejzářivější hvězdu a vyslovit jí jediné přání. Pak okamžitě přání napsat na papírek a spálit ho svíčkou na popílek. Přání se pak určitě splní,“ radí.

Štefan Margita sice bude na Nový rok hledat na obloze zářivou hvězdu, jednu už ale prý doma má. „Pro mě je hvězda Zagorová. Jsem šťastný, že ji mám, a budu s ní do konce života,“ dodal s úsměvem na tváři. A jak slavný manželský pár trávil letošní Vánoce?

Tagy:

Hlavní zprávy

Analytik: Ukrajinští radikálové prezidentovi vyčítají mírnost k Rusům i židovský původ
360°

Analytik: Ukrajinští radikálové prezidentovi vyčítají mírnost k Rusům i židovský původ

Pokud by došlo k válce mezi Ruskem a Ukrajinou, pro Moskvu by bylo lepší zaútočit hned, než bude druhá největší země Evropy lépe vyzbrojená. Uvedl to v pořadu 360° analytik Lukáš Visinger, který poukázal i na kritiku ze strany radikální pravice vůči ukrajinskému prezidentovi. Podle předsedy sněmovního výboru pro bezpečnost Pavla Žáčka (ODS) musíme být kvůli vypjatým vztahům připraveni na jakýkoli scénář a být dostatečně vybaveni k tomu, abychom pomohli Ukrajině. Zatím je však podle něj modernizace naší armády nedostatečná.

Předváděl opici, nezahraje si 30 zápasů. Český hokejista má v zámoří stop za rasismus
Hokej

Předváděl opici, nezahraje si 30 zápasů. Český hokejista má v zámoří stop za rasismus

Český útočník Kryštof Hrabík dostal v nižší zámořské hokejové soutěži AHL zákaz startu ve 30 zápasech za rasistické gesto k protihráči. Dvaadvacetiletý kladenský odchovanec se ho dopustil minulý týden v utkání farmářského týmu San Jose Barracuda proti Tucson Roadrunners vůči útočníkovi tmavé pleti Boku Imamovi. Podle zámořských médií Hrabík pohybem předstíral opici.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Blažkem a Benešovou: Jak by řešili kauzu Vlasty Parkanové?

Změní českou justici případ bývalé ministryně Vlasty Parkanové? Na otázku budou hledat odpovědi hosté Partie Terezie Tománkové ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně ve vládě Marie Benešová (za ANO). Následovat bude velká diskuse o testování, očkování a nových protipandemických opatřeních, které se zúčastní hned několik zástupců různých politických stran. Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

To si Štrasburk za rámeček nedá. Právníci a politici cupují verdikt v kauze Michalákové

Verdikt Evropského soudu pro lidská práva v kauze Evy Michalákové vyvolal vlnu překvapení, rozhořčení i mrzení. Politici například zmiňují, že se evropská justice nezabývala klíčovými poznatky, které hrály ve prospěch české matky. Podobně se vyjádřili i někteří právníci. Česká Kancelář vládního zmocněnce ve svém stanovisku naopak uvedla, že Michaláková neměla podat stížnost za své děti, protože s nimi byla ve střetu zájmů.

Hrozí další covidový let? Vyloučit to nelze, je to ruleta, tvrdí Český olympijský výbor

V nejhorší možné situaci, pokud jde o šíření koronaviru v Česku, budou sportovci příští týden vyrážet na zimní olympiádu v Pekingu. Český olympijský výbor (ČOV) věří, že udělal maximum v přípravách bezpečnostních opatření, přesto se nedají vyloučit případy pozitivních výsledků testů, ať už před odletem či po příletu do dějiště her.

reklama

Domácí zpravodajství

Pět let od smrti herce Pavlaty: Obermaierová ho podváděla, pro Vetchého byl jako táta

Známého dabéra a herce Michala Pavlatu, který před pěti lety zemřel ve věku jednasedmdesáti let, na sklonku života sužovaly velké zdravotní problémy. Prodělal urologickou operaci, léčil se s chronickou obstrukční plicní nemocí, a nakonec onemocněl rakovinou. O tom, s čím se potýká, neměli jeho kolegové tušení. Nesvěřil se ani své lásce z mládí, herečce Jaroslavě Obermaierové.

reklama