TOP momenty ze svatby Vémolových: Odvážné šaty, opice jako dárek i hvězdný oddávající

Svatba Karlose Vémoly a Lely

Svatba Karlose Vémoly

Ve čtvrtek proběhla dlouho očekávaná svatba zápasníka Karlose Vémoly a Lely Ceterové. Své „ano“ si novomanželé řekli na mole Občanské plovárny v Praze. Ani tato hvězdná veselka se ovšem neobešla bez zajímavostí. Na hostině například vystoupily známé tváře a za stolem novomanželů se na chvíli objevila i živá opice.

Šaty za čtvrt milionu

Nevěsta Lela Ceterová přesně věděla, jak mají její svatební šaty vypadat. I proto si je nechala ušít u osvědčené firmy Bernhardt. „Už jako malé děvčátko jsem měla o svých svatebních šatech nějakou představu a celé ty roky se mě ta představa držela. Po tolika letech se mi to nakonec splnilo. Jsou nádherné,“ svěřila se před svatbou webu Extra nyní už manželka jednoho z nejúspěšnějších českých zápasníků MMA.

Její výběr se skutečně osvědčil. S obrovskou sukní, hlubokým výstřihem, dlouhou vlečkou a korunkou na hlavě vypadala jako z pohádky. Vémola ještě před svatbou stihl naznačit, na kolik ho svatební šaty jeho vyvolené vyšly. „Třeba šaty Lely by stály nesmysl, ty jí ale šije firma Bernhardt, která už roky obléká i mě a budu od nich mít i oblek. Jinak bychom zaplatili čtvrt milionu,“ prozradil sportovec.

Rozlučka jen několik hodin před obřadem

Zatímco Lela si svou rozlučku se svobodou užila s kamarádkami už před několika dny, Vémola svou party odložil jen na několik hodin před obřadem. Ve dvě hodiny odpoledne proto vyrazil společně se svými přáteli na plavbu parníkem po Vltavě. Společnost mu dělali mimo jiné Sagvan Tofi nebo Radek Fillippi. Čistě mužské company hrála na cestu romská kapela. Za svědka šel Vémolovi lobbista Ivo Rittig.

Krampol jako oddávající

Novomanželé si jako svého oddávajícího vybrali herce Jiřího Krampola. „Byl jsem požádán, abych si na oddávajícího zahrál. Jsem herec, tak hraju,“ okomentoval redakci Showtime krátce před obřadem Krampol.

Svatebčanům zazpíval Presley i rapper Rytmus

Hosté měli o zábavu rozhodně postaráno. Přítomné bavil dvojník Elvise Presleyho, zazpívala také Natálie Grossová či Sagvan Tofi. Mikrofonu se během odpoledne ujali také rapper Rytmus či muzikálový zpěvák Bohuš Matuš. Ten si pro Karlose připravil několik písní z tvorby jeho oblíbeného zpěváka – Karla Gotta.

Když ne lvi, tak aspoň opice

Karlos Vémola si pro svou manželku připravil neobvyklý dárek. Během svatební hostiny jí totiž daroval opici. Podle informací CNN Prima NEWS byla Lela zprvu zaskočená. Později se ale s dárkem zřejmě smířila.

Vémola už před svatbou avizoval, že by rád na svatbu přivedl alespoň někoho ze svého zvířectva. Nakonec to ale musel oželet. „Veterině se úplně nelíbila představa, že mezi 200 až 300 lidmi budou pobíhat lvi. To je jediná věc, co mi na svatbu nevyjde,“ přiznal sportovec.

Svíčková jako dezert

Jak Vémola před svatbou sliboval, menu bylo opravdu československé. Nechyběla hovězí polévka s játrovými knedlíčky, podávalo se pečené kachní prso s lokšemi a červeným zelím a zapomenuta nebyla ani slibovaná svíčková na smetaně. Tu si Vémola plánoval dát jako dezert. „Je tam šlehačka a brusinky, takže já se normálně najím a pak si dám svíčkovou jako dezert. Když nejsem v dietě, tak toho fakt hodně sním,“ vysvětlil.

Nechyběl ale ani několikapatrový svatební dort. Jeho náplň už si vybírala nevěsta sama. „Zvolili jsme obrovský svatební dort, na který jsem se strašně těšil. Pomáhal mi s tím kamarád, má skvělou cukrárnu. Je to dílo,“ prohlásil zápasník.

Svatba za milion

Ženich už před začátkem obřadu přiznal, že se rozpočet vyšplhá přes milion. „To si myslím, že určitě. Když jsem to měl dělat loni, říkal jsem, že na to obětuju výplatu ze svého zápasu. Letos jsem měl během měsíce zápasy tři, takže se nějak vejdeme, i když bude ten budget malinko větší,“ přiznal známý bijec.

Místo svatební cesty operace

Svatební noc stráví novomanželé v luxusním apartmánu v Žižkovské věži. Místo svatební cesty se však slavný zápasník vydá na operaci lokte do Olomouce. Při posledním zápase, ve které porazil srbského zápasníka Aleksandra „Jokera“ Iliče, si totiž poranil ruku. „Při zápasu jsem si rozbil loket o jeho hlavu a teď potřebuje malinko spravit,“ přiznal ve vysílání CNN Prima NEWS Vémola.

Tagy: