Čerstvě vdaná Vignerová zavítala do společnosti. Místo Kolečka si přivedla jiný doprovod

Modelka Aneta Vignerová se poprvé jako vdaná paní objevila ve společnosti. Po jejím boku však nestál scenárista Petr Kolečko, ale její sestra Markéta.

Poprvé od sňatku se scenáristou Petrem Kolečkem se Vignerová objevila ve společnosti. Přišla podpořit hudebníka a skladatele Michala Dvořáka na hudební show VIVALDIANO.

Jestli ale někdo čekal, že dorazí se svým novomanželem, tak marně. Společnost jí totiž překvapivě nedělal on, ale sestra Markéta. I přes to, že modelce muselo být jasné, že o její vyjádření ke svatbě bude veliký zájem, tak jindy velmi sdílná Vignerová tentokrát nechtěla s médii vůbec mluvit.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Vignerová odtajnila video ze sňatku s Kolečkem. Kam se pár vydal na svatební cestu?

Na podrobnosti, jak svatba probíhala, si tak fanoušci budou muset ještě počkat. Na dotaz, zda je šťastná a spokojená, odpověděla stručně: „Dobrý.“ Modelka na představení dorazila v dobré náladě, i když množstvím novinářů byla lehce zaskočená.

Manželství s otcem syna Jiříčka jí podle jejího úsměvu prospívá. Jak se sama pochlubila i na sociálních sítích, tak po představení domů za svými kluky nepospíchala a užila si holčičí večer se sestrou u dobrého jídla a pití.

Tagy: