reklama

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Místo zrušených zájezdů dovolená v jiném datu

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Dostat náhradu za zrušený zájezd kvůli COVID-19 automaticky neznamená, že odjedete v původní termín. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama

Pozor, dostat náhradu za zrušený zájezd kvůli COVID-19 automaticky neznamená, že odjedete v původní termín. Cestovky mohou nabízet místo zrušených zájezdů dovolenou v úplně jiném datu. Umožňuje jim to lex voucher. Alespoň jedna z navržených variant ale musí být za stejnou cenu jako původní zájezd. CNN Prima NEWS to potvrdil místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež.

„Pokud se jedná o stejnou sezonu, tak samozřejmě může cestovní kancelář nabídnout i jiný termín než ten přesný, který měla klientka, protože mohou jinak létat letadla a tak dále. Jedná se o sezonu.“

Celou reportáž a příběh zákaznice, která nedostala zájezd v požadovaném termínu, uvidíte v dnešních Hlavních zprávách od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další pondělní program na CNN Prima NEWS:

Sport bez hranic (9) od 20:15

Horolezectví, rafting, triatlon, cyklistika či surfing. To vše jsou sporty, které neznají hranic.

360° Pavlíny Wolfové od 20:45

Světové zdravotnické organizaci se nelíbí covidová situace v Česku. Má za to, že máme přidat v trasování. Podle včerejších informací z ministerstva zdravotnictví se naopak chystáme trasovat méně. Co je správně? Nejen o tom dnešní 360° Pavlíny Wolfové.

Zprávy od 21:30

Tagy: Hlavní zprávy CNN Prima NEWS

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

Domácí

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Koně, slzný plyn a vodní děla na straně policie. Z opačné strany lahve, kameny a dělobuchy. Nedělní pražská demonstrace proti vládním opatřením se zvrhla v násilnosti. Policie předvedla 144 lidí, z nich stíhá 14. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požaduje nejvyšší možné tresty jak pro organizátory, tak pro účastníky, kteří nedodržovali rozestupy a neměli roušky. Částky mohou jít do milionů korun. Nedělní demonstraci se věnoval i pořad 360° Pavlíny Wolfové.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama