reklama

slevy

Výpis příspěvků ke štítku „slevy“

Krkovička za 52, brambory za 5,70 Kč. Očkovaní lovci slev mají v Polsku žně

7. září 2021 16:42

Martin z Českého Těšína se nechal očkovat proti infekci COVID-19 ze svérázných důvodů. „Vlastně jsem spíš proti očkování, ale udělal jsem to kvůli slevám v polských supermarketech. Měsíčně takto v rodině ušetříme tisíce korun,“ říká muž středního věku. Oslabený polský zlotý je nyní pro Čechy nejlevnější za posledních dvacet let.

KOMENTÁŘ: Babiš za sedm let vykopal hluboké příkopy závisti. Lidi poštval proti sobě

29. srpna 2021 07:21

Ačkoliv premiér Andrej Babiš neustále tvrdí, jak je jeho hnutí ANO stranou pro všechny a on osobně všem občanům pomáhá a na všechny myslí, realita v zemi je po sedmi letech jeho účasti ve vedení země zcela opačná. Premiérovi se za zdatného sekundování skomírající ČSSD podařilo přesně to, co potřeboval – vnuknout lidem, že patří do jakési škatulky, a následně je proti sobě poštvat. Ze společnosti se vytratily pochopení, komunikace a tolerance a vystřídaly je závist, strach a nenávist. Vytvořily se hluboké příkopy, které budeme překonávat roky, pokud se to vůbec podaří. Příkladem za všechny budiž placení jízdného na přepážkách Českých drah.

Letím do krámu pro pivo v akci. Jak nesednout prodejcům na lep a vyznat se ve slevách

24. listopadu 2020 05:33

Češi už několik let po sobě nakoupí více než polovinu běžného spotřebního zboží ve slevových akcích. Nejčastěji se to týká potravin a drogerie. Abychom však skutečně nakoupili za dobrou cenu, je nutné pozorně sledovat, zda sleva je opravdu sleva, nebo je v tom nějaký háček. Triky a fígle obchodníků se totiž za poslední roky výrazně zdokonalily.

Eva Perkausová: Nakupuji s rozmyslem, ale pěkným slevám neodolám

19. srpna 2020 08:18

Moderátorka Eva Perkausová je letošní tváří Prima NÁKUPŮ, které od 17. do 23. srpna nabídnou slevy do více než 60 e-shopů a kamenných prodejen po celé České republice. Jak to má s nakupováním sama Eva? Za co ráda utrácí a co se chystá koupit si v nejbližší době, nám prozradila v následujícím rozhovoru.

reklama