slevy

Výpis příspěvků ke štítku „slevy“

Nákupem v akcích se dají ušetřit tisíce. Odborníci radí, na co zacílit a na co si dát pozor

30. října 2022 18:58

Nákupem v akcích může čtyřčlenná rodina ušetřit ročně až 24 000 korun. Tvrdí to specializovaný web Kupi.cz, který sestavil žebříček produktů, které se prý nevyplatí kupovat, pokud nejsou zlevněné. Ekonomové varují před takzvanými falešnými akcemi, kdy obchod zvýší cenu výrobku jenom proto, aby pak sleva vypadala větší.

Sledujte Hlavní zprávy: Zdražování drtí české rodiny. Co si odepírají, aby ušetřily?

23. července 2022 18:12

Češi dělají, co můžou, aby alespoň částečně ulehčili svému rodinnému rozpočtu. Kvůli zdražování si začali odepírat své oblíbené položky v jídelníčku. Na čem nejvíce šetří a na jaké slevy v supermarketech by si měli dávat pozor? Nejen o tom budou Hlavní zprávy, které můžete sledovat na Primě a CNN Prima NEWS od 18:55.

Odstartovaly povánoční slevy. Kdy lze zlevněné zboží reklamovat a na co si dát pozor?

27. prosince 2021 16:33

Hned po Štědrém dni odstartovala první vlna povánočních slev. Za výrazně nižší ceny lze pořídit především oděvy, pozadu není ani vybraná elektronika. Povánoční výprodeje často bývají výhodnější než předvánoční slevy, a to včetně akcí typu Black Friday, upozorňuje hlavní ekonom Trinity Bank Lukáš Kovanda. Společně se slevami ale mnohdy přicházejí i trable s reklamací zboží. Kdy je možné zlevněné zboží vrátit a na co si dát pozor?

Krkovička za 52, brambory za 5,70 Kč. Očkovaní lovci slev mají v Polsku žně

7. září 2021 16:42

Martin z Českého Těšína se nechal očkovat proti infekci COVID-19 ze svérázných důvodů. „Vlastně jsem spíš proti očkování, ale udělal jsem to kvůli slevám v polských supermarketech. Měsíčně takto v rodině ušetříme tisíce korun,“ říká muž středního věku. Oslabený polský zlotý je nyní pro Čechy nejlevnější za posledních dvacet let.

KOMENTÁŘ: Babiš za sedm let vykopal hluboké příkopy závisti. Lidi poštval proti sobě

29. srpna 2021 07:21

Ačkoliv premiér Andrej Babiš neustále tvrdí, jak je jeho hnutí ANO stranou pro všechny a on osobně všem občanům pomáhá a na všechny myslí, realita v zemi je po sedmi letech jeho účasti ve vedení země zcela opačná. Premiérovi se za zdatného sekundování skomírající ČSSD podařilo přesně to, co potřeboval – vnuknout lidem, že patří do jakési škatulky, a následně je proti sobě poštvat. Ze společnosti se vytratily pochopení, komunikace a tolerance a vystřídaly je závist, strach a nenávist. Vytvořily se hluboké příkopy, které budeme překonávat roky, pokud se to vůbec podaří. Příkladem za všechny budiž placení jízdného na přepážkách Českých drah.