CNN Prima News stomatolog

stomatolog

Výpis příspěvků ke štítku „stomatolog“

Šmucler lže. Za výrok, který mi vložil do úst, mě někdo může zabít, reaguje Flegr

9. února 2022 22:35

Roman Šmucler úmyslně šíří dezinformace. Profesora Jana Pirka jsem se stovkami tisíc mrtvých nespojoval, reagoval evoluční biolog Jaroslav Flegr na slova šéfa stomatologů, se kterým si během pandemie vyměnil několik ostrých vzkazů. Podle Flegra může obdobná lež způsobit to, že ho „někdo zabije za výrok, který mu byl vložen do úst“.

Konec iluzí, omikronem nic nekončí. Příkladem je i smrt zpěvačky Horké, varuje Mounajjed

21. ledna 2022 23:51

Ve vztahu k omikronu se biochemik Zdeněk Hostomský a iniciátor akce Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed rozcházejí. „Omikron je z hlediska evoluční biologie příležitost, je to šance na konec epidemie,“ prohlásil Hostomský v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Mounajjed mu oponoval. „Dáváme lidem iluzi, že je konec,“ uvedl s odkazem na nedávné úmrtí zpěvačky Hany Horké.

Šmucler: Obličej mi stále nefunguje na 100 %. Očkování je třeba lidem lépe vysvětlovat

23. července 2021 15:24

Šéf České stomatologické komory Roman Šmucler tvrdí, že část tváře, která mu ochrnula po očkování, stále nefunguje na 100 procent. O možných vedlejších účincích nicméně věděl a již dříve uvedl, že vakcinace nelituje. Jen by byl rád, kdyby se lidem vedlejší účinky vysvětlovaly lépe. Když se trhá zub, taky existuje vzácná šance, že se během zákroku třeba zlomí čelist, uvedl Šmucler na CNN Prima NEWS.

Sledujte ŽIVĚ Nový den: Jak rok s koronavirem hodnotí biolog Flegr a stomatolog Šmucler

28. února 2021 19:26

V pondělí 1. března to bude rok, co se Česká republika potýká s koronavirovou pandemií. V pořadu Nový den ve speciálním vysílání zhodnotí posledních 12 měsíců molekulární biolog Jaroslav Flegr nebo stomatolog Roman Šmucler. Hostem bude i krizový manažer pražské záchranné služby Ondřej Šedivka, který byl během první vlny u převozu Čechů vracejících se z Wu-chanu.

Šmucler: Dohled policie není třeba. Dokud boj s covidem povedou úředníci, prohrajeme

22. února 2021 23:59

Podle stomatologa a prezidenta České stomatologické komory Romana Šmuclera nemá být řešení covidu politicko-vojenskou akcí. „Všichni víme, jak se proti němu máme bránit. Nepotřebujeme policii nebo armádu,“ komentoval situaci ve vysílání rádia Frekvence 1. Největší chybou podle něj je, že se vláda od začátku nedržela pandemického plánu, který byl připraven.

Děti budou kvůli zavřeným školám umírat dřív a celý život budou chudší, varuje Šmucler

16. února 2021 21:23

Děti budou kvůli zavřeným školám chudší a budou mít kratší život, varoval v pořadu Interview na CNN Prima NEWS prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. Podotkl také, že opatření proti koronaviru bylo možné dělat jinak a lépe, stát se vykašlal na ohroženou skupinu a dříve budou umírat například i onkologičtí pacienti. Lékaři podle něj ale pandemii zvládají dobře.

Lékař: V březnu přijde britská mutace a tragické období, jako když se potápí Titanic

15. ledna 2021 00:10

„Jako jsme v létě říkali, že se nebezpečí vrátí, tak teď apelujeme, že přijde britská mutace, a během března nás čeká tragické období.“ Toto varování vyslovil v pořadu 360⁰ Pavlíny Wolfové televize CNN Prima NEWS stomatolog a vedoucí koordinačního týmu iniciativy Lékaři pomáhají Česku Radek Mounajjed. Zároveň upozornil, že zdravotníci v nemocnicích jsou vyčerpaní a jde jim o život.

Lidé nesmí očkováním strávit půl života. Stomatolog navrhl jiný postup při vakcinaci

7. ledna 2021 22:22

Potřebujeme, aby lidé šli hodně rychle za sebou a v očkovacích centrech nestrávili půl života s malou efektivitou, jinak to nezvládneme, řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové televize CNN Prima NEWS vedoucí koordinačního týmu iniciativy Lékaři pomáhají Česku a stomatolog Radek Mounajjed. Ten ve středu představil premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a dalším představitelům země návrh, jak zefektivnit práci v očkovacích centrech.