reklama

Výbuch plynu v americkém Baltimoru: Žena zemřela, další lidé jsou ve vážném stavu

V Baltimoru v americkém státě Maryland byla dnes hlášena velká exploze. O život přišla žena a několik dalších lidí bylo zraněno, uvedla místní televize, podle níž šlo o výbuch plynu. V troskách může být stále uvězněno nejméně pět lidí včetně dětí.

reklama

Hasiči amerického města Baltimore zasahovali u ohromné exploze plynu, která zasáhla 3 domy. Úřady v současné době tvrdí, že ve vážném stavu jsou do nemocnice přepraveni dva místní, jedna žena zemřela. Složky integrovaného záchranného systému místo stále prohledávají. Agentura Reuters s odvoláním na místní hasičský sbor napsala, že v troskách může být stále uvězněno nejméně pět lidí včetně dětí.

„Na místě jsou podle Reuters lidé z baltimorské plynárenské společnosti a představitelé úřadu pro krizové situace. Jsme na místě a úzce spolupracujeme s hasiči, abychom zajistili bezpečí,“ uvedl mluvčí plynárenské společnosti Richard Yost. Doplnil, že nyní týmy pracují na vypnutí přívodu plynu v budovách v okolí a následně bude možné bezpečně provést inspekci.

Další hlavní zprávy

Prezidentské volby v USA 2020

Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva

Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva

Mnozí Američané se obávají, že po konci prezidentských voleb jejich zemi zachvátí občanská válka. Podle nich hrozí, že příznivci Donalda Trumpa nebo Joea Bidena nepřijmou vítězství druhého kandidáta a vyjdou do ulic. Riziko nepokojů ilustruje chaos na sociálních sítích, kde se, jak se zdá, polarizovaná americká společnost už pustila do boje.

reklama
Zpátky do Berbrovy minulosti. Leckteré mužstvo by jej potřebovalo, psalo se roku 1987
Už jste viděli, jak se staví polní nemocnice? Armáda zveřejnila záběry z Letňan
Stanley Cup je jako droga. Vyhrát jednou mi nestačí, svěřuje se hokejista Palát
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Metnar: Mimořádné zasedání vlády má schvalovat vyslání amerických vojenských lékařů do ČR
Další články
reklama
reklama