CNN Prima News App Store

App Store

Výpis příspěvků ke štítku „App Store“

Jak fungují mikrotransakce? Drobné nákupy nesou tvůrcům miliardy, rodičům zase vrásky

13. května 2022 20:10

Jde o nákupy za pár korun, i tak ale mikrotransakce mohou zruinovat peněženku nejednoho hráče i nepozorného rodiče. Naopak vývojářská studia tento obchodní model ve hrách milují – díky němu totiž vydělávají miliardy korun. Fenoménu mikrotransakcí se věnuje další díl pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:20 na CNN Prima NEWS.

Žádná sexuální tematika a už vůbec ne porno. Uživatele známé aplikace čekají velké změny

20. srpna 2021 17:46

Předplatitelská platforma OnlyFans proslula zejména prodáváním fotek nebo videí s obsahem pro dospělé. Jenže od října čeká více než 130 milionů uživatelů velká změna. Společnost se podle agentury Bloomberg či televize BBC rozhodla, že zakáže veškerý obsah se „sexuálně-explicitní tematikou“. Činí tak na základě stížnosti bank a jiných partnerů, kteří zpracovávají platby.

Růžová verze WhatsAppu je podvrh. Hackeři z vás chtějí dostat data, varují odborníci

28. dubna 2021 22:48

Škodlivý mobilní program, který se vydává za růžovou verzi populární chatovací služby WhatsApp, může být pro uživatele velmi nebezpečný. V případě, že si člověk aplikaci stáhne, může hackerům nechtěně povolit přístup k telefonním číslům, zprávám, heslům i platebním kartám. Problém se týká jen mobilů s operačním systémem Android.