reklama
CNN Prima News jednání vlády

jednání vlády

Výpis příspěvků ke štítku „jednání vlády“

Sledujte ZÁZNAM: Schválí vláda v demisi očkování proti covidu u zubařů a lékárníků?

13. prosince 2021 12:31

Očkování v lékárnách, nasazení vojáků v nemocnicích, navýšení dávek na bydlení i další kroky v boji proti pandemii koronaviru. O tom všem v pondělí jedná vláda Andreje Babiše v demisi na zřejmě poslední řádné schůzi kabinetu. Ministři se budou zabývat platnými opatřeními proti šíření covidu. Tiskovou konferenci vládních zástupců můžete sledovat od 13:00 živě na CNN Prima NEWS nebo přímo zde článku.

Sledujte ŽIVĚ brífink po jednání vlády. Jak to bude se střídáním letního a zimního času?

13. září 2021 15:38

Zvýšením odměn některých pracovníků hygienické služby či nařízením o letním čase v příštích pěti letech se v pondělí zabývá vláda. Ministři projednají i poslanecký návrh koaliční ČSSD, který se týká dřívějších odchodů do starobního důchodu pro lidi v náročných profesích. Tiskovou konferenci po jednání vlády můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku od 16 hodin.

Sledujte ZÁZNAM: Vláda rozhodla o opatřeních i školách. Jak to bude s okresy?

6. dubna 2021 09:38

Nejen o opatřeních spojených s bojem proti covidu bude v úterý odpoledne jednat vláda. Řešit má třeba i novelu zákona o jednacím řádu Poslanecké sněmovny, která však s pandemií koronaviru souvisí. Jde o reakci na chování dvou poslanců, kteří odmítají nosit ochranu úst a nosu. Tiskovou konferenci po jednání vlády můžete sledovat živě v tomto článku.

Plaga stále odmítá úřední maturitu. Na didaktické testy máte aplikaci, vzkázal

27. března 2021 15:40

Aby se studenti mohli začít připravovat na maturitu, měli by co nejdříve vědět, jaká bude její podoba. Na sobotní tiskové konferenci to uvedl ministr školství Robert Plaga (za ANO). Připomněl, že i nadále odmítá takzvanou úřední maturitu. Ministerstvo prý všem školám doporučilo, aby druhé pololetí maturitních ročníků bylo hlavně přípravou na profilovou část závěrečné zkoušky. Na didaktický test mají studenti k dispozici aplikaci.

Sledujte ZÁZNAM jednání vlády: Bude povinný home office a kdy se zruší zákaz pohybu?

5. března 2021 13:54

Babišův kabinet v pátek odpoledne opět mimořádně jedná o situaci kolem pandemie koronaviru. Řešit bude například povinný home office nebo start povinného testování pro státní zaměstnance. Zabývat by se mohl i tím, zda se po 21. březnu zruší přísný zákaz omezení pohybu. Tiskovou konferenci po jednání můžete sledovat v tomto článku.

Vláda vyhlašuje nová opatření. Kdy se zavřou hospody?

14. prosince 2020 07:55

Vláda projedná návrh ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), aby se Česko vrátilo ze třetího do čtvrtého stupně protiepidemického systému PES. Znamenalo by to zpřísnění opatření proti epidemii koronaviru. Obchody by i nadále ale měly zůstat otevřeny. Tiskovou konferenci můžete sledovat v článku živě, prosím aktualizujte stránku pro načtení streamu po jednání vlády.

reklama