reklama

obavy

Výpis příspěvků ke štítku „obavy“

Recept na další katastrofu. Euro může přinést novou vlnu pandemie, varují experti

Probíhající fotbalové Euro vzbuzuje s ohledem na možnost šíření koronaviru velké emoce. Hráči i fanoušci jsou rádi. Po více než roční pauze se jeden z nejpopulárnějších sportů může hrát občas i před plnými tribunami. Lékaři naopak trnou. Cestování přes celý kontinent v kombinaci se šířící se indickou delta mutací totiž není z epidemického hlediska vůbec ideální. Experti dokonce varují před další vlnou pandemie a netradiční „cestovní“ Euro kritizují i zahraniční politici.

Meghan krotí Harryho, bojí se ztráty titulu vévodkyně a „PR katastrofy“, míní expert

Ačkoliv vévodkyně Meghan s princem Harrym po takzvaném Megxitu již patnáct měsíců neplní oficiální povinnosti členů britské královské rodiny, je bývalá herečka údajně odhodlána udržet si nadále titul vévodkyně ze Sussexu. Meghan se podle zasvěcené osoby obává, že ztráta titulu, který jí byl udělen po svatbě s Harrym, by byla „z hlediska PR katastrofou“. Informoval o tom web Daily Mirror.

Anglie mluví o rozchodu v královské rodině. Princovi pomáhala i královna Alžběta II.

Než si oblíbený královský pár řekl své ano, William se s Kate rozešel. V roce 2007 se dvojice na několik měsíců odcizila a žila si po svém. Odbornice na královskou rodinu Katie Nichollová nyní uvedla, že se princ dostal do úzkostlivého stavu a se svým rozhodnutím se svěřil otci princi Charlesovi a královně. Alžběta II. však byla z rozchodu zklamaná. Oba proto Williamovi poradili, aby do ničeho nespěchal.

Kúdela nepojede s reprezentací do Walesu. Slavia se bojí o jeho bezpečnost

Fotbalista Ondřej Kúdela neodcestuje k úternímu utkání české reprezentace v kvalifikaci mistrovství světa ve Walesu. Informovala o tom advokátní kancelář zastupující Slavii. Podle ní zůstane 33letý obránce pražského klubu v Česku s ohledem na události v odvetě osmifinále Evropské ligy v Glasgow proti Rangers a kvůli obavám o jeho bezpečnost na ostrovech. Vedení reprezentace zatím hráčovu absenci nepotvrdilo.

Němci vládě důvěřují. Nehrozí, že by se někdo na úkor občanů obohacoval, tvrdí pěvkyně

Smutné, tragické a truchlivé. Přesně těmito slovy popsala operní pěvkyně Dagmar Pecková situaci v Česku. „Moc bych si přála, aby lidé měli rozum a chránili aspoň sebe a rodinu. I v Německu jsou roušky i respirátory povinné, ale všichni opatření dodržují. Lidé poslouchají a vědí, že současná nařízení mají smysl," řekla v pořadu Interview televize CNN Prima NEWS Pecková, která žije v německém Heuweileru.

reklama