reklama

Práce snů? Youtuber se živí natáčením horských drah

Youtuber Taylor Bybee se živí natáčením v zábavních parcích. Zaměřuje se zejména na horské dráhy, kterých již vyzkoušel sedm set. Sestříhaná videa pak sdílí na internetu.

reklama

„Když jedu na horské dráze, nemyslím na práci, kterou budu muset zítra udělat, nebo na problémy celého světa. Prostě se vezu a bavím se,“ říká youtuber, jehož kanál Coaster Studios má 167 tisíc odběratelů.

„V podstatě objíždím zábavní parky. Natáčím si je a co nejdetailněji se jim věnuju. A pak to vyvěsím na internet,“ vysvětluje podstatu své práce Bybee, který dle svých slov jel doposud na sedmi stovkách horských drah.

„Rozvrh si dělám sám. Nemusím být v devět ráno v práci oblečený v obleku a nemusím sedět za stolem a čekat, než udeří pátá, abych mohl jít domů. Můžu pracovat, kdy chci, a navíc můžu cestovat,“ dodává s tím, že si však lidé často neuvědomují, kolik času a práce musí své zálibě i obživě v jednom věnovat.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Vládli by i s Babišem, pustil se Kalousek do STAN. Kopance a lži, reagoval Rakušan

Vládli by i s Babišem, pustil se Kalousek do STAN. Kopance a lži, reagoval Rakušan

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek na svém twitterovém účtu zaútočil na hnutí STAN. Podle Kalouska poslední volební model ukazuje, že by Starostové a nezávislí vytvořili vládu s hnutím ANO. S tím ale nesouhlasí jejich šéf Vít Rakušan, který Kalouskův komentář označil za lež. Hnutí STAN přitom ještě v minulém volebním období působilo v Poslanecké sněmovně ve společném klubu s TOP 09.

Zahraničí

Odsouzený vrah se postavil teroristovi na London Bridge. Za hrdinský čin dostal milost

Odsouzený vrah se postavil teroristovi na London Bridge. Za hrdinský čin dostal milost

Steve Gallant je odsouzený vrah, který se v listopadu 2019 zapsal do povědomí také jako hrdina. Při útoku na London Bridge se totiž s klem narvala jednorohého v ruce postavil do cesty teroristovi Usmanu Khanovi, který tehdy na mostě zavraždil dva lidi. Gallant tak pomohl zachránit další lidské životy. Nyní se může díky svému činu podívat o deset měsíců dřív na svobodu, píše server The Guardian.

reklama
Za úterý přibylo v Česku do večera 6814 nových případů. V pondělí zemřelo 89 nakažených
Prymula: Opatření nejsou účinná. Vrchol přijde 11. listopadu, musíme přitvrdit
Posilovna v Polsku se registrovala jako církev. Snaží se tak vyhnout uzavření
reklama
reklama
Mrazáky na mrtvoly budou. Politici jsou psychopati, za mrtvé může Babiš, tvrdí Flegr

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Plošné školy v přírodě? Líbivá, ale nereálná myšlenka, vzkazuje Plaga Prymulovi
Další články
reklama
reklama