CNN Prima News rozvolňování

rozvolňování

Výpis příspěvků ke štítku „rozvolňování“

Rozvolňujete, protože nevíte co dělat, viní Schillerová vládu. Máme plán, tvrdí Bartoš

13. února 2022 11:33

Aktuální rozvolňování opatření je pouze důsledkem toho, že vláda netuší, jak pandemii dále řešit. V Partii Terezie Tománkové to řekla exministryně financí Alena Schillerová (ANO). Kritizovala zároveň, že kvůli zrušení povinnosti prokazovat se covid pasem v restauracích a na akcích klesá zájem o očkování. Podle ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše (Piráti) vláda nastavuje rozumný a zvládnutelný režim.

Pět zemí Evropy už zrušilo všechna covidová opatření. Jak se to projevilo v nemocnicích?

11. února 2022 05:28

V průběhu ledna a února se vzdalo prakticky všech koronavirových restrikcí hned pět evropských států – Velká Británie, Irsko, Norsko, Dánsko a Švédsko. Ve čtvrtek se k nim částečně přidalo také Česko. Jak se tato podle některých osvícená, podle jiných naivní taktika projevila v počtech lidí, kteří končí s covidem v nemocnici?

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Jak reaguje expert na Válkovo hraní karet na mobilu?

10. února 2022 17:43

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Na jedné straně vláda masivně rozvolňuje. Na straně druhé ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) ve čtvrtek v Senátu vyhrožoval znovuzavedením nouzového stavu v případě, že se neschválí novela pandemického zákona. Nejsou to věci, které se vylučují? Nejen na to odpoví v Hlavních zprávách od 18:55 politolog Jan Kubáček.

Šmucler lže. Za výrok, který mi vložil do úst, mě někdo může zabít, reaguje Flegr

9. února 2022 22:35

Roman Šmucler úmyslně šíří dezinformace. Profesora Jana Pirka jsem se stovkami tisíc mrtvých nespojoval, reagoval evoluční biolog Jaroslav Flegr na slova šéfa stomatologů, se kterým si během pandemie vyměnil několik ostrých vzkazů. Podle Flegra může obdobná lež způsobit to, že ho „někdo zabije za výrok, který mu byl vložen do úst“.