reklama

bunkr

Výpis příspěvků ke štítku „bunkr“

Každý má místo v bunkru, v podzemí jsou nemocnice i servery. Švýcarsko je jako pevnost

27. července 2021 13:12

Politicky neutrální Švýcarsko se během historie značně obrnilo proti potenciálním výpadům nepřátel. Pod celou zemí se rozkládá systém bunkrů a pevností, které mají široké využití i v dnešní době. Obdivovatele švýcarského obranného systému to táhne především do městečka Andermatt, které je celé obklopené horami a průsmyky.

Trump se při protestech BLM schoval v bunkru. Chtěl prý popravit toho, kdo to vyzradil

14. července 2021 14:11

Někdejší americký prezident Donald Trump se při loňských protestech hnutí Black Lives Matter schoval se svojí rodinou na nějaký čas do bunkru. Když se tato informace dostala do médií, Trump šílel vzteky. Tvrdí to Michael Bender, reportér Wall Street Journal, ve své nové knize Frankly, We Did Win This Election: The Inside Story of How Trump Lost (Upřímně řečeno, tyhle volby jsme vyhráli: Zákulisí Trumpovy prohry).

Sleduj z bunkru, jak prohraješ volby: Americké celebrity, které nesnáší Trumpa

6. června 2020 15:37

Mezi odpůrce současného prezidenta USA Donalda Trumpa patří mnoho celebrit, které se nestyděly za ostrou kritiku. Poslední týden však po celé zemi probíhají demonstrace za rovnoprávnost, které odpor k prezidentovi u mnohých ještě posilují. Jeho dlouhodobí odpůrci tak dostávají čerstvý vítr do plachet. Volají po jeho sesazení z funkce v nadcházejících prezidentských volbách a nejdou daleko pro ostrá slova.

reklama