CNN Prima News Cryfin

Cryfin

Výpis příspěvků ke štítku „Cryfin“

Když je svoboda důležitější než cenovka. Krypta odhalí největší výhodu bitcoinu

Investiční tažení za akciemi nebo dluhopisy obyčejně motivuje touha po kvalitním zhodnocení úspor. Pro část investorů do bitcoinu ale není cena aktiva vždy to nejdůležitější. Hlavní je pro takové lidi možnost svobodně nakládat s penězi. O spojení bitcoinu a svobody se v nové epizodě Krypty rozpovídal Václav Holler, zakladatel společnosti Cryfin. Pořad můžete sledovat každý týden ve čtvrtek ve 14:40 na CNN Prima NEWS.

Nový nástroj Velkého bratra? Česko pokukuje po digitálních měnách centrálních bank

Další díl pořadu Krypta se věnuje kontroverznímu tématu CBDC – pod touto zkratkou se skrývá spojení digitální měny centrálních bank. Jedná se o snahu vlád po celém světě vytvořit novou – čistě digitalizovanou – vrstvu finančního systému. O rizicích tohoto projektu v Kryptě mluvil Václav Holler, zakladatel společnosti Cryfin. Pořad Krypta můžete sledovat každý týden ve čtvrtek ve 14:40 na CNN Prima NEWS.

Může se člověk obejít bez bank? Krypta na stopě fenoménu decentralizovaných financí

Úvěry, hypotéky nebo spořicí účet – to všechno si člověk dost možná jednou vyřídí i bez banky. Alespoň v to doufají příznivci sektoru, pro který se vžil pojem decentralizované finance. Právě o nich bude řeč v dalším díle pořadu Krypta, kde k tématu hovořil Václav Holler, zakladatel společnosti Cryfin. Pořad Krypta můžete sledovat každý týden ve čtvrtek ve 14:40 na CNN Prima NEWS.

Na burzách je nebezpečno. Kryptoměny patří do hardwarové peněženky, radí Krypta

Bitcoiny není moudré nechávat na burzách, patří do kryptoměnové peněženky. Jenže jak takovou úschovnu vybrat? Přesně na tuto otázku odpovídá další díl pořadu Krypta. V něm se řeší i problematika bitcoinové inflace, kterou komentoval Václav Holler, zakladatel společnosti Cryfin. Pořad Krypta můžete sledovat každý týden ve čtvrtek ve 14:40 na CNN Prima NEWS.

Tesla prodala 75 procent svých bitcoinů. Dubaj chce tvořit pracovní pozice v metaversu

Automobilka Tesla miliardáře Elona Muska prodala 75 procent svých bitcoinů, které loni nakoupila. Kryptoměnové společnosti se mezitím snaží přežít v těžkém tržním období. Šanci na úspěch věští vývojáři kryptoměny ethereum. Co dalšího se děje ve světě kryptoměn – to prozradí závěrečný díl pořadu Aktuality z kryptosvěta ve spolupráci se společností Cryfin.