reklama
CNN Prima News David Feltl

David Feltl

Výpis příspěvků ke štítku „David Feltl“

Kolik vakcín přijde příští týden, Babiš neví. Očkování druhé dávky chce odložit

17. ledna 2021 20:54

Aby co nejvíc lidí dostalo první dávku vakcíny proti COVID-19, mohla by se aplikace druhé dávky o týden posunout. To je nápad premiéra Andreje Babiše (ANO). Podle prezidenta lékařské komory Milana Kubka by ale potom druhá dávka nemusela vyjít na všechny. K obavám přispívá i ohlášená menší dodávka vakcíny od společností Pfizer a Moderna. Kolik dávek vakcíny přijde příští týden, zatím neví ani sám Babiš.

Očkování je jediná střednědobá cesta, jak se z této hrůzy dostat, věří Feltl

16. prosince 2020 21:59

Do konce letošního roku by mělo Česko obdržet první dávky vakcíny proti nemoci COVID-19. Očkovat jimi začne i Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (VFN). Podle jejího ředitele Davida Feltla se není čeho obávat. Zda bude systém očkování fungovat celoplošně, určit nedokáže. Stále se srovnáváme s Německem, ale my jsme Češi. Jsme mistři v improvizování a prostě si myslím, že se vše zvládne, uvedl Feltl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Únava zdravotnického personálu je jako kocovina, popsal ředitel nemocnice Feltl

18. května 2020 20:01

Jak dlouho si pacienti počkají na odložené zákroky? Přijde kvůli zanedbané prevenci vlna nemocných rakovinou? V jakém psychickém stavu je po koronavirové krizi personál nemocnice? S onkologem a ředitelem Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Davidem Feltlem hovořila o těchto tématech moderátorka CNN Prima NEWS Martina Kuzdasová v pořadu Interview.

reklama