ITnetwork

Nejnovější příspěvky k tématu

Přelom v seznamování. Umělá inteligence pomáhá najít lásku
Advertoriál

Přelom v seznamování. Umělá inteligence pomáhá najít lásku

Dohazovačky byly po dlouhá staletí neodmyslitelnou součástí procesu seznamování, dnes však již jejich služeb téměř nikdo nevyužívá a lidé si raději partnery hledají sami. Vyznat se v tomto spletitém procesu je však mnohdy velmi náročné. Proto se tvůrci několika online seznamek rozhodli nasadit do svých aplikací umělou inteligenci. Právě ta má zaručit co nejefektivnější cestu k nalezení té pravé lásky. S čím vším dokáží chytré aplikace uživatelům pomoci?

Zachránila ji hra. Unesenou dívku našli díky Nintendo Switch
Advertoriál

Zachránila ji hra. Unesenou dívku našli díky Nintendo Switch

Chytré technologie v současnosti ovlivňují náš život téměř ve všech oblastech, a často si ani neuvědomujeme, s čím vším nám každý den pomáhají. Ve Spojených státech amerických však nedávno došlo k velmi unikátní situaci, kdy dokázala elektronika zachránit i lidský život. K nalezení dívky, která byla unesena, totiž přispěla herní konzole Nintendo Switch. Jak se policii podařilo pachatele dopadnout?

Povolání budoucnosti? IT! Díky rekvalifikaci má šanci každý, říká expert

Jaké povolání v současnosti znamená takřka zaručený úspěch na trhu práce? IT pracovník. V Česku je po nich neutuchající poptávka, firmám jich chybí desetitisíce a situace se podle odborníků hned tak nezmění. Firmy už proto nesázejí jen na čerstvě vystudované posily, ale šanci dávají i těm, kdo se pro změnu rozhodli v pozdějším věku a vsadili na rekvalifikaci. Jakou mají šanci na úspěch? To v pořadu Interview PLUS zjišťovala Martina Kuzdasová.

Výzva 5 Statečných: Programování baví a zabezpečí rodinu. Umět ho může každý

Změnit obor, učit se novým věcem a uplatnit se na trhu - to chce odvahu! Nová doba ale přeje podnikavým lidem, kteří se nebojí poznávat nové, moderní obory, jakým je i programování. To v současnosti patří k nejvyhledávanějším a současně nejlépe placeným profesím. A poznat ho může takřka každý. Šanci i IT světem dosud nepolíbeným dávají rekvalifikační kurzy. Ty nabízí i společnost ITnetwork, která spustila výzvu 5 Statečných. Můžete sledovat, jak se vybraným účastníkům daří využít velkou profesní příležitost a třeba se u nich inspirovat.

Výzva 5 Statečných: Programování je jazyk budoucnosti, naučte se ho taky!

Jedno z nejúspěšnějších povolání současnosti? Programátor. Na trhu jich nikdy není dost a jsou potřeba takřka všude. Mrzí vás, že jste při hodinách informatiky ve škole nedávali pozor, případně patříte k těm, kteří studovali v dobách, kdy tento předmět chyběl? Buďte v klidu, pořád máte možnost! Řešením jsou rekvalifikační kurzy. Jejich nabídka je aktuálně velmi bohatá a pokud popadnete příležitost za pačesy, mohou vám pomoci nastartovat kariéru správným směrem. Šanci dává i program 5 Statečných společnosti ITnetwork.

7 důvodů proč milovat C#

Nasměruj se k úspěchu s nejoblíbenějším jazykem programátorské komunity a jedním z nejžádanějších jazyků na trhu práce. Přečti si 7 důvodů v čem je tak výjimečný a proč se ti vyplatí se ho naučit.

Učit studenty mě baví, říká lektor Vašek a láká ostatní

Snad všichni z ITnetworku ví, že nejvýznamnějším člověkem od Jičína není loupežník Rumcajs, ale skvělý lektor Vašek. Ten má ve firmě zásadní roli, neboť je to právě on, kdo studentům na rekvalifikacích předává své programovací znalosti a dovednosti. V rozhovoru se dozvíte, jak se dostal od psaní článků k práci lektora, i čeho si na svých studentech váží.

TOP5: Jednoduché programovací projekty pro začátečníky

Každý začátek znamená vždy určitý vstup do neznáma a skýtá mnoho jednoduchých i složitějších výzev. Člověk se musí odhodlat opustit svou komfortní zónu a vložit energii do něčeho nového, aniž by tušil, zda se mu to nakonec povede. Platí to u diety, učení nového jazyka i rekvalifikace. Právě ty, kteří se rozhodnou ze dne na den změnit svůj obor a rozjet novou kariéru v IT, čeká cesta plná učení a programování. Na jejím konci ale noví programátoři získají bezkonkurenční plat i plno dalších benefitů.

V rámci našeho vzdělávacího střediska spolupracujeme s předními odborníky v IT, opíráme se o konkrétní informace z analýz, komunikujeme s našimi absolventy v různých firmách. Spájíme vědecké poznatky s reálným světem. Usilovně pomáháme jednotlivcům nalézt optimální zaměstnání a dosáhnout tak vyrovnanějšího života. Jako nejrozsáhlejší IT vzdělávací centrum v České republice se řídíme pevnými zásadami, aby jsme zachovali naši vynikající kvalitu.

Jsme tým, který klade důraz na neustálý rozvoj, dodržení slibu a poskytnutí prvotřídního výkonu. Vše potřebné tě naučíme. Není v naší povaze být přísní – chápeme, že život může být nepředvídatelný a někdy může plány zhatit. Důležité je proto komunikovat v případě změn co možná nejrychleji; vždy lze najít řešení.

Práci můžeš vykonávat například na balkóně, uprostřed noci nebo z našeho útulného kancelářského prostoru – v zásadě jakékoli místo, které ti umožní dosahovat nejlepších výsledků, je to pravé.