CNN Prima News Jan Hřebejk

Jan Hřebejk

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Hřebejk“

„Dominik Hašek je neonacistické prase,“ sdílel Nacher na Twitteru. Vlně kritiky se brání

I pouhé sdílení vzkazu na sociální síti může vyvolat vlnu negací a kritiky. Své o tom ví poslanec Patrik Nacher (za ANO). Ten totiž bez vysvětlení sdílel na Twitteru příspěvek, v němž jeho autor označuje legendárního hokejového brankáře Dominika Haška za „nacistické prase“. Proslulý gólman a šampion z olympijských her v Naganu je dnes zastáncem Ukrajinců a bojuje za to, aby ruští a běloruští sportovci nemohli jezdit na mezinárodní akce. Sám Nacher se hájí, že sdílení neznamená, že s příspěvkem souhlasí.

Radši jsem chlap než teplouš, šokoval Štětina. Krystalická homofobie, reagovala poslankyně

Radši jsem chlap než teplouš, napsal na Twitteru bývalý poslanec Evropského parlamentu a zakladatel organizace Člověk v tísni Jaromír Štětina. Rozbouřil tak velkou diskuzi, do které se zapojili například režisér Jan Hřebejk, bývalý politik Miroslav Kalousek, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová nebo poslankyně Barbora Urbanová, která Štětinova slova označila za krystalickou homofobii.

ANKETA: Kalousek se pustil do voličů Pavla. Asi se zbláznil, zuřil Hřebejk. S kým souhlasíte?

Schwarzenberg nikdy nepodpořil Petra Pavla, jakkoliv o to byl dost naléhavě žádán. To si jenom tak přibásnila místní generálská úderka, pustil se do kandidáta na Hrad exministr financí Miroslav Kalousek. Asi se zbláznil, obul se do něj režisér Jan Hřebejk. Na čí straně v tomto sporu jste? Hlasujte v anketě a ukažte politikům, co si myslí veřejnost.

Další Kalouskova přestřelka. Asi se zbláznil, pustil se do něj kvůli volbám Hřebejk

Nekonečný spor exministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) s jeho kritiky ohledně osoby generála Petra Pavla pokračuje. Kalousek si do podporovatelů prezidentského kandidáta rýpl v souvislosti s tím, že někdejší ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) bude v prvním kole volit senátora Pavla Fischera. Do Kalouska se ostře pustil režisér Jan Hřebejk, který uvedl, že se bývalý poslanec asi zbláznil.

OBRAZEM: Nová podoba pražského železničního mostu budí emoce. To je vtip? ptají se lidé

Železniční most pod Vyšehradem se těší značné oblibě Pražanů, jeho zveřejněná budoucí podoba proto vyvolala velké emoce jak mezi odbornou, tak laickou veřejností. Institut pro plánování a rozvoje Prahy (IPR) přitom ještě před několika lety prezentoval návrh, který zachovával historickou podobu současného mostu. Vítězný projekt se proto nesetkal s přílišným pochopením.