CNN Prima News Jan Hřebejk

Jan Hřebejk

Výpis příspěvků ke štítku „Jan Hřebejk“

ANKETA: Kalousek se pustil do voličů Pavla. Asi se zbláznil, zuřil Hřebejk. S kým souhlasíte?

12. ledna 2023 17:01

Schwarzenberg nikdy nepodpořil Petra Pavla, jakkoliv o to byl dost naléhavě žádán. To si jenom tak přibásnila místní generálská úderka, pustil se do kandidáta na Hrad exministr financí Miroslav Kalousek. Asi se zbláznil, obul se do něj režisér Jan Hřebejk. Na čí straně v tomto sporu jste? Hlasujte v anketě a ukažte politikům, co si myslí veřejnost.

Další Kalouskova přestřelka. Asi se zbláznil, pustil se do něj kvůli volbám Hřebejk

11. ledna 2023 23:42

Nekonečný spor exministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) s jeho kritiky ohledně osoby generála Petra Pavla pokračuje. Kalousek si do podporovatelů prezidentského kandidáta rýpl v souvislosti s tím, že někdejší ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09) bude v prvním kole volit senátora Pavla Fischera. Do Kalouska se ostře pustil režisér Jan Hřebejk, který uvedl, že se bývalý poslanec asi zbláznil.

OBRAZEM: Nová podoba pražského železničního mostu budí emoce. To je vtip? ptají se lidé

26. listopadu 2022 06:29

Železniční most pod Vyšehradem se těší značné oblibě Pražanů, jeho zveřejněná budoucí podoba proto vyvolala velké emoce jak mezi odbornou, tak laickou veřejností. Institut pro plánování a rozvoje Prahy (IPR) přitom ještě před několika lety prezentoval návrh, který zachovával historickou podobu současného mostu. Vítězný projekt se proto nesetkal s přílišným pochopením.

Zdravotní stav Jany Brejchové odtajněn. Co se s ní stalo? Dcera Tereza promluvila

2. srpna 2022 14:02

Herečka Jana Brejchová, která patřila k nejkrásnějším českým herečkám, se na veřejnosti neobjevila už hezkou řádku let. Ví se pouze to, že už sedm let pobývá v léčebně dlouhodobě nemocných. O tom, proč tam skončila, co se s ní stalo a jaký je její momentální zdravotní stav, se rozepsala dcera Tereza Brodská v knize Moje máma Jana Brejchová.

Sledujte SPECIÁL k úmrtí Josefa Abrháma. Jak na hereckou legendu vzpomínají osobnosti?

17. května 2022 10:29

Jeden z nejznámějších českých herců Josef Abrhám zemřel ve věku 82 let. Zahrál si spoustu kultovních rolí například ve snímcích Vrchní prchni!, Kulový blesk nebo Marečku, podejte mi pero. Na CNN Prima NEWS můžete sledovat speciální vysílání věnované legendě tuzemské kinematografie, ve kterém na Abrháma vzpomínají známé osobnosti.

STAN se v Praze hlásí do boje o primátora. Sází na architekta, exministra či režiséra

5. května 2022 19:13

Koncem září čekají Česko další, tentokrát komunální, volby a největší pozornost v nich bude upřena na hlavním město. Kdo bude o přízeň voličů bojovat, už mají jasno Starostové. O řetěz primátora bude usilovat na prvním místě současný náměstek primátora, architekt Petr Hlaváček. Na kandidátce ale figuruje i režisér Jan Hřebejk nebo bývalý ministr dopravy za Věci veřejné Pavel Dobeš. Volitelné místo obsadil i další náměstek a starosta Lysolají Petr Hlubuček nebo zastupitelka Jana Plamínková.

Rocker Vladimír Mišík slaví 75. narozeniny. Má charisma i skromnost, obdivuje ho Hřebejk

8. března 2022 18:57

Hudebník, zpěvák, rocker. Ač se to zdá neuvěřitelné, Vladimír Mišík slaví už 75. narozeniny. Řada jeho písniček prakticky zlidověla a našla si své fanoušky napříč generacemi. Mezi velké obdivovatele patří například režisér Jan Hřebejk. Ten redakci Showtime popsal, proč je podle něj zpěvák stále tak populární a čím oslovil i jeho samotného.

Zákulisí natáčení Pelíšků: Dušek si vzal na sex kondom, Holubová dvoje spoďáry

25. prosince 2021 07:01

V nejslavnější komedii režiséra Jana Hřebejka Pelíšky, která se každoročně vysílá na Štědrý večer, měla původně hrát Iva Janžurová. Zosobnit měla postavu Krausové, tedy manželku Jiřího Kodeta. Proč nakonec roli odmítla a nahradila ji slovenská herečka Emília Vášáryová? A jak vznikaly nejslavnější komické scény?