reklama

Jorkšíři zachránění z množírny a fenka s nemocnou packou hledají domov

V šestém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme vám představili další psy, kteří hledají domov. Jsou to jorkšíři zachránění z množírny a také fenka, která měla nemocnou packu.

reklama

Pejsci se nachází v záchranném centru Home4Pets a krom nich tam na nový domov čeká ještě několik jiných pejsků, které si můžete přijet vyvenčit. Krom toho, pokud vezmete mrkev a nějaká jablka, tak si můžete nakrmit i ovce a kozy, které v centru našly svůj domov.

Tři jorkšíři

O zachráněných jorkšírech, kterých se množitelka sama vzdala ze strachu z novely zákona o zvýšení trestů za týrání zvířat, jsme vás už informovali. Někteří už domov našli, stále ale pár z nich čeká. My jsme vám ukázali tři kluky. Jsou sice trošku bojácní, ale vše se s láskou a péčí v novém domově může změnit.

Rozárka

Rózinka je asi 4letá psí holčička. Klidná pohodářka. Nemá problém se psy ani kočkami, ale koho miluje nejvíc, jsou lidé. Je to takový vděčný ocásek, který vás bude poctivě následovat. Momentálně se zotavuje ze zranění měkkých tkání na přední tlapce, proto trochu kulhá, ale na rentgenu žádný nález není a neměla by mít následky. Každopádně vám packu ráda ukáže, máme podezření, že je to trošku herečka. Má prostě ráda pozornost. Hledá spřízněnou duši, která ji bude milovat.

Home4Pets

Praha, Dařbož

774 706 026

Nestihli jste poslední díl našeho pořadu Prima Mazlíček? Pak si nenechte ujít náš Facebook stejně jako SOUTĚŽ s naším partnerem Fitmin, ve které můžete vyhrát krmivo pro vašeho chlupáče na celý život.

K tématu

Další hlavní zprávy

reklama
reklama
reklama
Co bude s Prymulovou pozicí vládního zmocněnce? Vláda prý bude hledat jeho nástupce

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Děláme vše pro bezpečí voleb, uvedl Hamáček. Podle něj se nejhorší scénář zatím nenaplňuje
Na kurzarbeitu jsme se shodli, oznámila Maláčová. O platech politiků koalice nejednala
Další články
reklama
reklama