reklama

Jorkšíři zachránění z množírny a fenka s nemocnou packou hledají domov

V šestém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme vám představili další psy, kteří hledají domov. Jsou to jorkšíři zachránění z množírny a také fenka, která měla nemocnou packu.

reklama

Pejsci se nachází v záchranném centru Home4Pets a krom nich tam na nový domov čeká ještě několik jiných pejsků, které si můžete přijet vyvenčit. Krom toho, pokud vezmete mrkev a nějaká jablka, tak si můžete nakrmit i ovce a kozy, které v centru našly svůj domov.

Tři jorkšíři

O zachráněných jorkšírech, kterých se množitelka sama vzdala ze strachu z novely zákona o zvýšení trestů za týrání zvířat, jsme vás už informovali. Někteří už domov našli, stále ale pár z nich čeká. My jsme vám ukázali tři kluky. Jsou sice trošku bojácní, ale vše se s láskou a péčí v novém domově může změnit.

Zachránění jorkšíři hledjaí domov/H4P
Zachránění jorkšíři hledjaí domov/H4P

Rozárka

Rózinka je asi 4letá psí holčička. Klidná pohodářka. Nemá problém se psy ani kočkami, ale koho miluje nejvíc, jsou lidé. Je to takový vděčný ocásek, který vás bude poctivě následovat. Momentálně se zotavuje ze zranění měkkých tkání na přední tlapce, proto trochu kulhá, ale na rentgenu žádný nález není a neměla by mít následky. Každopádně vám packu ráda ukáže, máme podezření, že je to trošku herečka. Má prostě ráda pozornost. Hledá spřízněnou duši, která ji bude milovat.

Rozárk hledá domov/H4P
Rozárk hledá domov/H4P

Home4Pets

Praha, Dařbož

774 706 026

Nestihli jste poslední díl našeho pořadu Prima Mazlíček? Pak si nenechte ujít náš Facebook stejně jako SOUTĚŽ s naším partnerem Fitmin, ve které můžete vyhrát krmivo pro vašeho chlupáče na celý život.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zprávy

V Libyi patrně našli ostatky Čecha a pěti dalších osob, které unesli teroristé

V Libyi patrně našli ostatky Čecha a pěti dalších osob, které unesli teroristé

V Libyi patrně našli ostatky Čecha, Rakušana a čtyř Filipínců, kteří byli v roce 2015 uneseni při útoku teroristů z organizace Islámský stát (IS) na ropné pole Ghaní. Později byli zřejmě zavražděni. Rakouský deník Kronen Zeitung v pátek informoval, že Čech byl spolu s pěticí dalších osob provizorně pohřben u města Darná. Rakouské ministerstvo zahraničí zprávu podle agentury APA dosud nepotvrdilo.

Koronavirus

Nový lék proti koronaviru testují čeští lékaři. Látka by se mohla inhalovat

Nový lék proti koronaviru testují čeští lékaři. Látka by se mohla inhalovat

Čeští lékaři jsou přesvědčeni, že jimi testovaná látka, která se používá například při léčbě osteoporózy, by mohla zabírat také na koronavirus. „Látka by se podávala inhalačně, tím bychom dosáhli její vysoké koncentrace v plicích. Působila by proti samotnému viru i proti přehnané imunitní reakci,“ vysvětlila Martina Vašáková, přednostka pneumologické kliniky pražské Thomayerovy nemocnice, která se na projektu podílí.

reklama
reklama
Zvířata v ZOO Plasy mrzla, některá uhynula. Odstřihli ji od plynu, majitelé nezaplatili

Plzeňský kraj

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama