Rozchod fotbalové legendy? Záhadný vzkaz Barošovy manželky Terezy vyvolal spekulace

Jeden z nejnovějších příspěvků Terezy Barošové na sociálních sítích vyvolal u veřejnosti další otázky o jejím vztahu s bývalým reprezentantem Milanem Barošem. „Dobrý muž nemiluje milion žen. On miluje jednu ženu na milion způsobů,“ napsala modelka na Instagram. Na jejím profilu se zároveň již skoro rok neobjevily společné fotografie se sportovcem, kterými dříve nešetřila. Větší spekulace o jejich možném rozchodu se začaly objevovat už koncem loňského roku.

Kromě absence společných fotografií na sociálních sítích obou partnerů vyvolávaly další domněnky i dřívější popisky fotografií Terezy. „Někdy nás život obrátí vzhůru nohama, aby nás naučil, jak znovu žít s hlavou vzhůru,“ napsala na Instagram matka Milanových dětí koncem listopadu.

K TÉMATU: Slavil gól, tančil na plese, pak přišla krutá rána. Dalo se smrti fotbalisty Lehnerta zabránit?

„Bary a Tereza šli od sebe. Milan strašně tíhne k té své severní Moravě. Tereza to má obráceně. Je to Pražanda,“ sdělil v prosinci zdroj blízký fotbalistovi deníku Blesk. Manželé prý tou dobou měli být odloučení již „nějaký čas“. „Když jsi zkusil tíhu boje a argumentů, začneš volit klid. Začneš chápat hodnotu svého hlasu a zjistíš, že některé situace si už nadále nezaslouží tvůj čas, energii a pozornost,“ měla Tereza napsat u dalšího příspěvku.

Dvojice měla svatbu v roce 2009, krátce poté se jí narodili synové Patrik a Matteo, uvádí web Prima Ženy. Od té doby měli projít několika krizemi. „Co se tam přesně děje, nikdo neví. Především si to musí vyřešit oni dva mezi sebou. Každý z toho vztahu na to má trochu jiný pohled,“ uvedla pro Blesk v prosinci Terezina kamarádka.

Tagy: