Slova o operaci i náročném období. Bývalá partnerka Jaromíra Jágra vyděsila své fanoušky

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra a influencerka Veronika Kopřivová zřejmě neprožívá úplně lehké období. Na sociálních sítích totiž zveřejnila tajemný vzkaz, který vyděsil mnohé její fanoušky. Víc informací zatím ale prozrazovat nechce.

„Teď jsem si měla balit kufr, za pár hodin sedět v letadle a užívat si dovolenou. Místo toho jedu z předoperačního vyšetření a dál teď sama nevím, co bude. Poslední půlrok pro mě byl v několika směrech náročným obdobím, ale život se nemohl zastavit. Práce, povinnosti, být mámou, to prostě neodložíte. Tak si člověk vše zpracovává za pochodu a dál funguje,“ napsala Kopřivová na Instagramu. Ačkoliv zacházet do detailů odmítla, lidé jí přesto začali okamžitě vyjadřovat slova podpory.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Paris Hiltonová se dočkala vytouženého miminka

„Pak to vypadá, že si vše sedá a bum, je tady mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít a děje se. Já vím, je to hodně obecný, ale více sdílet nechci. Už jen tohle napsat mě stálo odvahu. Ukázat, že za tím úsměvem a hezkým ‚insta životem‘, který u mě většinou vidíte, není vždy jen to hezký,“ přiznala manželka bronzového Muže roku 2016 Miroslava Dubovického.

V závěru příspěvku pak vyjádřila podporu lidem, kteří si také prochází něčím těžkým. „Jestli si teď procházíte nějakým obdobím, tak to zvládnete, vždycky to zvládneme. Ve finále nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř. Já vím, útěcha na ho*no co, taky mě to nepovzbudilo, ale to je život. Jednou tak a pak zase tak,“ dodala Kopřivová. Zda čeká operace ji nebo někoho z jejich blízkých, není zatím jasné.

Teď už se můžu usmívat

Kopřivovou s Dubovickým v závěru loňského roku potrápilo dceřino zdraví. Teprve rok a půl stará Ella musela být dokonce hospitalizovaná. Potíže začala mít po poslední dávce povinného očkování. „Do čtvrtka bylo vše v pořádku, pak ale byla Ella na poslední dávce povinného očkování a bum,“ uvedla Kopřivová koncem listopadu na svém Instagramu.

Lékaři holčičce diagnostikovali mastoiditidu, což je zánětlivé onemocnění sklípků spánkové kosti, které nejčastěji vzniká jako komplikace u zánětu středního ucha.

V nemocnici strávila Ella týden. Den před Štědrým dnem pak Kopřivová sdělila, že se její dceři daří mnohem lépe. „Byly to náročné dny, dnes jsme byly na kontrole s malou. Vše vypadá, že je už naprosto v pořádku, vše se vrací do normálu, tak už se můžu usmívat,“ svěřila se tehdy bývalá modelka webu Super.cz.

Tagy: