CNN Prima News Tereza Hyťhová

Tereza Hyťhová

Výpis příspěvků ke štítku „Tereza Hyťhová“

Sledujte ZÁZNAM Partie: Velká politická debata. Pozvání přijali Hyťhová, Nacher, Gazdík a Grospič

Kříže na náměstí, házení vajíčky, vyfouknutá doména i promítání v letním kině. Předvolební kampaně jsou v plném proudu a už teď je jasné, že je před námi období plné překvapení. Co je vrchol? A co naopak dno? Hosty Partie Terezie Tománkové byli předseda sociální demokracie Jan Hamáček a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Ve druhé polovině Partie diváky čeká velká politická debata. Pozvání přijali Tereza Hyťhová (za TSS), Patrik Nacher (za ANO), Petr Gazdík (za STAN) a Stanislav Grospič (za KSČM).

Není to nejostřejší tužka, urazil Novotný Jágra. Legenda vytáhla penál a hledala se

Hokejová legenda Jaromír Jágr odmítl nabídku premiéra Andreje Babiše, aby se zapojil do kampaně na očkování proti onemocnění COVID-19. Na sociálních sítích na něj za tento krok čekaly pozitivní i negativní reakce. Ve skupině kritiků se ocitl i řeporyjský starosta Pavel Novotný, který kladenského patriota zkritizoval na Twitteru a později i ve vysílání CNN Prima NEWS. Na jeho slova o tom, že „není nejostřejší tužka v penále“, zareagoval Jágr zábavnou formou.

Beruško, jsi Okamurova služtička, vpálil Novotný Hyťhové. Pohádali se kvůli očkování

Slovní přestřelku plnou emocí a urážek rozpoutali ve vysílání CNN Prima NEWS starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) a poslankyně z Trikolóry Tereza Hyťhová. Hádali se o covid pasech, Jaromíru Jágrovi i stranické příslušnosti šestadvacetileté poslankyně. „Jsi z SPD, beruško,“ vpálil jí Novotný. O Jágrovi řekl, že i když je to jeho kamarád, není to „neostřejší tužka v penále“.