reklama
CNN Prima News Tereza Hyťhová

Tereza Hyťhová

Výpis příspěvků ke štítku „Tereza Hyťhová“

Čapí hnízdo se vytahuje vždy před volbami. Vypadá to jako kampaň opozice, tvrdí Hyťhová

5. září 2021 18:37

Kauza Čapí hnízdo, v níž premiér Andrej Babiš (ANO) čelí obvinění z dotačního podvodu, se vyšetřuje už šestým rokem. Případ před necelým týdnem vrátil policii k doplnění dozorující státní zástupce Jaroslav Šaroch. „Připadá mi to jako kampaň opozičních stran,“ řekla Tereza Hyťhová (za TSS) v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Premiér plácá nesmysly, rozohnil se Gazdík. S Nacherem se v Partii hádal o migrantech

5. září 2021 13:43

Šéf Pirátů Ivan Bartoš v Bruselu lobboval za to, aby státy v Evropské unii neměly právo veta v tématech jako zahraniční politika a bezpečnost. Prohlásil to v Partii Terezie Tománkové Patrik Nacher (ANO), podle kterého by byla ztráta práva veta velkým nebezpečím zejména v kontextu migrační politiky. Petr Gazdík (STAN) se s ním ale o tématu uprchlíků pohádal.

Sledujte ZÁZNAM Partie: Velká politická debata. Pozvání přijali Hyťhová, Nacher, Gazdík a Grospič

3. září 2021 20:02

Kříže na náměstí, házení vajíčky, vyfouknutá doména i promítání v letním kině. Předvolební kampaně jsou v plném proudu a už teď je jasné, že je před námi období plné překvapení. Co je vrchol? A co naopak dno? Hosty Partie Terezie Tománkové byli předseda sociální demokracie Jan Hamáček a předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Ve druhé polovině Partie diváky čeká velká politická debata. Pozvání přijali Tereza Hyťhová (za TSS), Patrik Nacher (za ANO), Petr Gazdík (za STAN) a Stanislav Grospič (za KSČM).

Není to nejostřejší tužka, urazil Novotný Jágra. Legenda vytáhla penál a hledala se

17. června 2021 12:52

Hokejová legenda Jaromír Jágr odmítl nabídku premiéra Andreje Babiše, aby se zapojil do kampaně na očkování proti onemocnění COVID-19. Na sociálních sítích na něj za tento krok čekaly pozitivní i negativní reakce. Ve skupině kritiků se ocitl i řeporyjský starosta Pavel Novotný, který kladenského patriota zkritizoval na Twitteru a později i ve vysílání CNN Prima NEWS. Na jeho slova o tom, že „není nejostřejší tužka v penále“, zareagoval Jágr zábavnou formou.

Beruško, jsi Okamurova služtička, vpálil Novotný Hyťhové. Pohádali se kvůli očkování

15. června 2021 12:40

Slovní přestřelku plnou emocí a urážek rozpoutali ve vysílání CNN Prima NEWS starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) a poslankyně z Trikolóry Tereza Hyťhová. Hádali se o covid pasech, Jaromíru Jágrovi i stranické příslušnosti šestadvacetileté poslankyně. „Jsi z SPD, beruško,“ vpálil jí Novotný. O Jágrovi řekl, že i když je to jeho kamarád, není to „neostřejší tužka v penále“.

reklama