reklama
CNN Prima News výbor pro bezpečnost

výbor pro bezpečnost

Výpis příspěvků ke štítku „výbor pro bezpečnost“

Sprostá vynášení utajovaných informací, kritizoval Ondráček schůzi bezpečnostního výboru

20. dubna 2021 00:18

Sněmovní výbor pro bezpečnost by měl v úterý sdělit, k jakým závěrům došel na pondělním jednání ohledně podezření, že do výbuchu ve Vrběticích v roce 2014 byli zapojeni ruští agenti. Poslanec Pavel Žáček (ODS) však ve vysílání CNN Prima NEWS naznačil, že se výbor shodl na podpoře stanoviska bezpečnostních složek i reakce vlády, a to napříč politickým spektrem. Schůze se však nezúčastnil jediný komunistický člen výboru – poslanec Zdeněk Ondráček.

Žádný Sputnik. Hamáčkova cesta do Moskvy měla ztlumit dopady Vrbětic, myslí si Žáček

19. dubna 2021 16:47

Odlet ministra vnitra a zahraničí Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy měl být zoufalou snahou komunikovat s ruskou stranou, než se celá záležitost kolem výbuchů muničních skladů ve Vrběticích provalí. Na Facebook to v pondělí napsal místopředseda výboru pro bezpečnost člen výboru pro obranu Pavel Žáček (ODS). Podle něj se také mohlo jednat o snahu sehnat relevantní informace, které by dopad zveřejněné aféry mohly ztlumit.

Pandemie koronaviru není tak nebezpečná jako chřipková epidemie, říká Koten z SPD

17. září 2020 22:39

Jen za středu se novým typem koronaviru v Česku nakazilo přes 2 tisíce lidí. Předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Koten (SPD) v pořadu K věci televize CNN Prima NEWS uvedl, že pandemie koronaviru není tak nebezpečná jako chřipková epidemie. Hnutí SPD by podporovalo spíš výrobu farmaceutických preparátů než krátkodobá vládní opatření, která škodí ekonomice.

reklama