CNN Prima News zákrok

zákrok

Výpis příspěvků ke štítku „zákrok“

Ohrožovala ho nožem? Policista použil taser na 95letou ženu s chodítkem, ta bojuje o život

19. května 2023 09:19

Ohrožuje policistu chodítkem a nožem. Zřejmě takový dojem měl australský strážce zákona, který použil v domě s pečovatelskou službou taser na 95letou Clare Nowlandovou trpící demencí. Drobná žena, která váží zhruba 43 kilo a měří 150 centimetrů, skončila po zákroku v bezvědomí. V kritickém stavu se u ní v nemocnici střídá její početná rodina. Panují však obavy, že se seniorka již nezotaví. Případ řeší australští detektivové.

Jak se postarám o tři děti, pláče otec z Plzně. Po kolonoskopii skončil v invalidním důchodu

2. dubna 2023 06:02

Už třináct měsíců je 36letý muž z Plzně v pracovní neschopnosti. Loni v únoru podstoupil kolonoskopické vyšetření, při kterém mu doktor musel odstranit polypy. Druhý den měl úporné bolesti břicha. Lékaři zjistili, že má protržené střevo, a museli ho operovat. Otec tří dětí skončil v invalidním důchodu. Případem se zabývá policie.

Podívejte se, kolik stojí lékařské zákroky. E-shop VZP „nabízí“ bypass či dialýzu

24. února 2023 21:35

Transplantace ledviny v akci 1+1. I takovou nabídku mohou uživatelé nalézt na speciálním e-shopu, který vytvořila Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP). Fiktivní web System Shop od 6. února spadá do nové komunikační kampaně, jež má za cíl otevřít celospolečenskou debatu o udržitelnosti zdravotního systému. Autoři chtějí upozornit zejména na důležitost prevence. Přesto snahu pojišťovny řada lidí kritizuje a padají slova o neetičnosti i nechutnosti kampaně.

Omlouvám se, vzkázal zakleknutý chlapec z Babišova mítinku. Jeho matka popsala, co se stalo

10. srpna 2022 21:08

Patnáctiletý autistický chlapec, který se na mítinku expremiéra Andreje Babiše (ANO) v jihočeských Borovanech pokusil ukrást reproduktor a byl nevybíravě zadržen neoznačenými policisty, se omluvil. Mladík byl na akci s matkou, která redakci CNN Prima NEWS detailně popsala, co se odehrálo. Chování strážců zákona už prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Sledujte Hlavní zprávy s Babišem: Jak reaguje na incidenty spjaté s jeho akcemi?

5. srpna 2022 18:25

Střety odpůrců a příznivců bývalého premiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Tak tento týden vypadala předvolební setkání v jižních Čechách. Zasahovat při nich musela policie. A tvrdé zákroky proti demonstratům se staly terčem kritiky. Jde o chybu pořadatelů? Hlavní zprávy s bývalým premiérem Andrejem Babišem (ANO) začínají už v 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další incident na Babišově akci: Chlapce zalehli policisté v civilu. Vondrášek je znechucen

4. srpna 2022 23:59

Policejní prezident Martin Vondrášek je znechucen zprávami o zákroku policistů v civilu proti chlapci během akce expremiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše v Borovanech. Uvedl to prostřednictvím policejního twitterového účtu. V pátek se chce setkat s šéfem jihočeské policie. Školák měl před zásahem odnést pořadatelům reproduktor. V posledních dnech jde již o několikátý incident spojený s Babišovou jízdou po regionech České republiky.

Za smrt Roma v Teplicích nemohla policie, ale pervitin. Zákrok byl v pořádku, uvedla GIBS

16. března 2022 11:27
Aktualizováno

Při loňském červnovém zákroku v Teplicích, po němž zemřel občan romského původu, policisté nespáchali trestný čin. V tiskové zprávě to uvedla Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), která případ prošetřovala. Podle inspekce se neprokázalo, že by zákrok s úmrtím muže souvisel, příčinou smrti muže bylo podle znaleckého posudku selhání srdce při intoxikaci pervitinem.