CNN Prima News zákrok

zákrok

Výpis příspěvků ke štítku „zákrok“

Omlouvám se, vzkázal zakleknutý chlapec z Babišova mítinku. Jeho matka popsala, co se stalo

10. srpna 2022 21:08

Patnáctiletý autistický chlapec, který se na mítinku expremiéra Andreje Babiše (ANO) v jihočeských Borovanech pokusil ukrást reproduktor a byl nevybíravě zadržen neoznačenými policisty, se omluvil. Mladík byl na akci s matkou, která redakci CNN Prima NEWS detailně popsala, co se odehrálo. Chování strážců zákona už prověřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Sledujte Hlavní zprávy s Babišem: Jak reaguje na incidenty spjaté s jeho akcemi?

5. srpna 2022 18:25

Střety odpůrců a příznivců bývalého premiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Tak tento týden vypadala předvolební setkání v jižních Čechách. Zasahovat při nich musela policie. A tvrdé zákroky proti demonstratům se staly terčem kritiky. Jde o chybu pořadatelů? Hlavní zprávy s bývalým premiérem Andrejem Babišem (ANO) začínají už v 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další incident na Babišově akci: Chlapce zalehli policisté v civilu. Vondrášek je znechucen

4. srpna 2022 23:59

Policejní prezident Martin Vondrášek je znechucen zprávami o zákroku policistů v civilu proti chlapci během akce expremiéra a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše v Borovanech. Uvedl to prostřednictvím policejního twitterového účtu. V pátek se chce setkat s šéfem jihočeské policie. Školák měl před zásahem odnést pořadatelům reproduktor. V posledních dnech jde již o několikátý incident spojený s Babišovou jízdou po regionech České republiky.

Za smrt Roma v Teplicích nemohla policie, ale pervitin. Zákrok byl v pořádku, uvedla GIBS

16. března 2022 11:27
Aktualizováno

Při loňském červnovém zákroku v Teplicích, po němž zemřel občan romského původu, policisté nespáchali trestný čin. V tiskové zprávě to uvedla Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), která případ prošetřovala. Podle inspekce se neprokázalo, že by zákrok s úmrtím muže souvisel, příčinou smrti muže bylo podle znaleckého posudku selhání srdce při intoxikaci pervitinem.

Zeď Vejmelka. Nováček v NHL je mistrem při kanonádách soupeřů, gólman slyší samou chválu

13. ledna 2022 17:08

Před začátkem sezony byl překvapivě obsazen do role dvojky Arizony Coyotes. Velký šok, vezmeme-li v potaz, že do té doby chytal Karel Vejmelka pouze v Česku. Žádná adaptace na farmě, rovnou ostrá prověrka v nejslavnější lize světa – NHL. S těžkou úlohou se třebíčský rodák popasoval výtečně, povýšil na roli jedničky a „kojoti“ mu klečí u nohou. Zvláště po posledním utkání.

Žádný „český Floyd“. Muž v Teplicích nezemřel kvůli policejnímu zákroku, vyplývá z pitvy

26. října 2021 12:20

Mezi červnovým zákrokem policistů a úmrtím muže v Teplicích neexistuje žádná souvislost, vyplývá ze závěrečné pitevní zprávy, kterou dostalo ústecké krajské ředitelství policie. V úterý o tom informovala policejní mluvčí Šárka Poláčková. Muž zemřel krátce po zákroku policie. Následně se konalo několik demonstrací, vyšetření události žádala řada tuzemských i zahraničních organizací.

Neskákej pod metro a žádný ananas na pizzu! Internet se baví Chielliniho zákrokem na Saku

14. července 2021 10:52

Internet se baví nad nedělním finále Eura. Terčem vtípků a posměšných koláží se stal souboj 36letého italského veterána Giorgia Chielliniho a 19letého mladíka z Anglie Bukaya Saky. V nastavení základní hrací doby za stavu 1:1 si Saka hodil míč podél postranní čáry a Chiellinimu nezbývalo nic jiného než svého o 17 let mladšího protihráče zastavit.