Football Fanatics: PSG odmítající čtyři a půl miliardy za Mbappého? Fotbal se zbláznil

Přestoupí Kylian Mbappé do Realu Madrid, nebo ho PSG přesvědčí, aby zůstal?

Football Fanatics Mbappé do Realu

Osud Kyliana Mbappého je už dlouhé měsíce jednou z nejsledovanějších věcí v současném fotbalovém světě. Ofenzivní hvězda Paris Saint-Germain má nakročeno do Realu Madrid a vzhledem k tomu, že Mbappému končí v PSG smlouva, může francouzský fenomén prchnout zadarmo. Osud rychlonohého 23letého hráče s hodnotou kolem 160 milionů eur komentoval Mikoláš Tuček v novém pořadu Football Fanatics na CNN Prima NEWS.

„Tohle byl pro mě jeden z největších šoků. Loni v létě nabídl Real Madrid za francouzského útočníka Paris Saint-Germain Kyliana Mbappého 180 milionů euro, čtyři a půl miliardy korun. A pařížský klub to odmítl. Pokud Mbappé odejde teď do Realu zadarmo – což může, protože mu končí smlouva – bude jeho poslední sezona PSG stát 200 milionů euro. A ne, Ligu mistrů už nevyhrají. Těžko si představit lepší důkaz, že se fotbal zbláznil. A že arabští šejkové asi nepřišli dělat klasický byznys,“ podivuje se průvodce pořadem Football Fanatics Mikoláš Tuček.

Na celou první epizodu nového projektu CNN Prima NEWS nejen pro fotbalové fanatiky se můžete podívat níže.

Tagy:
CNN Prima NEWS Real Madrid peníze přestup fotbal sport PSG Kylian Mbappé Paris Saint-Germain Mikoláš Tuček Football Fanatics