Sídlištěm otřásá další tragédie. Po záhadné smrti tří lidí skočila ze střechy žena

Bratislavským sídlištěm Petržalka otřásla ve čtvrtek další tragédie – ze střechy bytového domu z dosud neznámých příčin skočila 53letá žena. I přes snahu záchranářů svým zraněním na místě podlehla. Policisté ve věci zahájili vyšetřování. Po údajných sourozencích, kteří vyskočili z okna, a ubodaném devítiletém chlapci, se jedná již o čtvrtou osobu, která na sídlišti za posledních pět dní zemřela.

O tragickém činu ženy informovali policisté na sociálních sítích. Dotyčná se rozhodla svůj život ukončit skokem ze střechy bytového domu v Mamateyové ulici. „Na místo byla přivolána záchranná služba, 53letá žena však svým zraněním na místě podlehla. Událost je nyní ve stádiu vyšetřování,“ uvedli strážci zákona.

AKTUÁLNA INFORMÁCIA Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V aktuálne vykonávajú potrebné úkony spojené s...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Thursday, March 23, 2023

Místní se dosud vzpamatovávají z tragédie, k níž došlo v neděli. Z okna v pátém podlaží bytového domu v ulici Vyšehradská měl vyskočit 27letý muž, který svým zraněním později podlehl. O několik hodin později měla ze stejného bytu vyskočit jeho sestra. Jak policisté později zjistili, v bytě se nacházelo bezvládné tělo teprve devítiletého chlapce, který byl ubodán. I tento případ policisté nadále vyšetřují.

Tagy: