CNN Prima News poradna

poradna

Výpis příspěvků ke štítku „poradna“

Nové zálohy za energie jsou pro seniory likvidační. Odbornice radí, jak postupovat

3. listopadu 2021 07:40

Konec Bohemia Energy ovlivnil životy statisíců lidí. Mezi nejpostiženější skupinu patří senioři, pro které je výše nových záloh často likvidační. Staří lidé si navíc často ani neuvědomují, že existují možnosti, jak nepříjemnou situaci zmírnit. Důležité je domluvit se s novým dodavatelem, mají také nárok na příspěvek na bydlení, říká Aneta Mundok Nitschová z organizace Život 90. Co dál seniorům radí?

Veterinární poradna s Michaelou Riedlovou

9. června 2021 13:25

Naše zvířecí miláčky trápí stejně jako nás mnoho problémů. Ať už jsou to paraziti, nebo třeba nevolnost při cestování, je třeba jim ulevit a v případě potřeby je také včas léčit, aby nebyly důsledky závažnější. S některými vašimi problémy vám v dnešní listárně poradí veterinářka Michaela Riedlová.

Servis plynového kotle nechejte na nás, pošleme k vám odborníky, nabízí innogy

Téma: Komerční sdělení
25. března 2021 09:15

Neodborně seřízený nebo dokonce špatně fungující plynový kotel může ohrozit lidské životy. Jeho provozování také stojí víc, než pokud je kotel zcela v pořádku. Proto dodavatel plynu, společnost innogy, přišla již před časem pro své zákazníky s nabídkou pravidelného servisu plynových spotřebičů.

Vánoce u vašeho mazlíčka: Jak je přežít bez úhony

30. listopadu 2020 09:00

Stromky na náměstích už stojí, dárkové šílenství už také začíná a to znamená jedno –⁠ blíží se období Vánoc. Každý z nás už pomalu začíná shánět vánoční dekorace, stromeček, vyrábět věnce, zapalovat svíčky a podobně. Pokud obýváte svůj domov společně s domácím mazlíčkem, je potřeba mít se o těchto dnech více na pozoru. Máme pro vás proto pár tipů, jak předejít vánoční pohromě.