reklama

Nejnovější příspěvky k tématu

Trump může omilostnit až stovku lidí včetně svých dětí. Právník nejspíš ostrouhá
Trump zrušil zákaz cestování z Evropy, Biden ho ale chce zachovat
Další příspěvky
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Byznys

Brutální provětrání peněženek, komentuje Prouza povinné kvóty na české potraviny

Brutální provětrání peněženek, komentuje Prouza povinné kvóty na české potraviny

Velké obchody budou zřejmě muset povinně prodávat české potraviny. Už příští rok by měly tvořit 55 procent jejich zboží. V roce 2028 by pak mělo být na pultech až 73 procent domácích potravin. Ve středu o tom rozhodli poslanci. Zákon ale budí řadu nesouhlasných reakcí. Podle prezidenta Svazu průmyslu a obchodu Tomáše Prouzy některé potraviny výrazně podraží. Kvóty navíc nejde reálně splnit.

reklama

Prezidentské volby v USA 2020

V letošních amerických prezidentských volbách se očekává vyrovnaný a dramatický souboj Donalda Trumpa s Joe Bidenem. Volební kampaň vrcholí a vše spěje k dlouho očekávané volební noci. A CNN Prima NEWS bude u toho, buďte u toho s námi i vy.

Ve středu 4. listopadu vám od časných ranních hodin přineseme aktuální volební výsledky z jednotlivých států i aktuální on-line přenos a budeme pro vás postupně odhalovat, kdo se v USA stane příští hlavou státu.

Na našem webu si můžete přečíst, jakou ušli oba kandidáti cestu, než se spolu mohli pustit do finálního volebního klání. Kromě toho vám nabízíme výběr toho nejzajímavějšího, co se odehrálo v televizních debatách. Na našem webu se dozvíte například i spoustu zajímavostí z historie americké politiky a poznáte věci, které jste o bývalých amerických prezidentech nevěděli.