reklama

Strach mě donutil ukázat mu své přednosti, líčí Češka, která orálním sexem zadržela lupiče

V tom momentě mě nenapadlo nic jiného, než si sundat bundu, svetr a ukázat mu své přednosti, popisuje neuvěřitelný příběh 36letá Češka. Ve snaze zachránit si život a dopadnout lupiče na pumpě v bratislavské Petržalce žena pachatele orálně uspokojovala. Neobvyklý incident popsala slovenskému webu Topky.sk.

reklama

Češka si měla jít na čerpací stanici koupit cigarety. V tu chvíli pumpu v bratislavské Petržalce přepadl 24letý muž, který byl značně agresivní. Žena se proto rozhodla přivolat policisty. Měla však vybitý mobil, a tak tamnímu prodavači nemohla pomoci. „Byl vystresovaný, celý se klepal,“ popsala pro web Topky.sk Češka.

Agresivní 24letý Srb měl následně Češku chytit za bundu a řvát na ni. „Myslím, že to bylo buď ukrajinsky, srbsky, nebo rusky,“ vyjádřila se. Lupič ji pak zatáhl do prostoru v zadní části pumpy. „Pochopila jsem, že pokud bych chtěla utéct, bylo by zle. Ten muž byl celý od krve. Tvář i oblečení, které měl na sobě,“ uvedla.

Útočník po ní chtěl, aby otevřela trezor, nejspíš v domnění, že jde o zaměstnankyni. Praštil ji do ruky i hlavy, dostala i facku. „Říkal, že mě zabije, chtěl peníze. Opakoval to několikrát,“ pokračovala. Pod nátlakem se pokoušela trezor otevřít, avšak marně. Všimla si ale, že muž je zřejmě pod vlivem alkoholu či drog. Rozhodla se proto pro odvážný krok a začala s mužem flirtovat.

Celý incident měl trvat až půl hodiny

„V tom momentě mě nenapadlo nic jiného než to, že si sundám bundu, svetr a ukážu mu své přednosti,“ popsala žena. Lupič se nechal snadno svést a po chvíli se začal svlékat i on. Začal si tedy rozepínat opasek, sundávat kalhoty a u ženy se dožadoval orálního sexu. „Tak jsem ho tedy uspokojovala,“ doplnila. Byla si prý vědoma, že je třeba ho zdržet. „Věděla jsem, že zaměstnanci pumpy tuto situaci určitě řeší a volají policii,“ podotkla.

Muže tak téměř dokonale paralyzovala až do příchodu policistů. „Otočila jsem ho na břicho, chytila pod krkem a zavolala policisty, aby šli ke mně. Ti ho hned zpacifikovali,“ dodala Češka s tím, že celý incident trval přibližně 30 minut.

Jak jsme vás už informovali v předchozím článku, hlídka pak na místě činu našla zmiňovanou ženu v jedné z místností, jak poskytuje muži sexuální služby. Podle TV JOJ měla být dvojice polonahá a ležet na zemi. Údajná první slova ženy měla být: „Vemte si ho, už nezvládám.“

Všechny podcastové pořady CNN Prima NEWS najdete na SpotifyGoogle PodcastsApple PodcastsCastboxu a dalších platformách.

Tagy:

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi
Miloš Zeman

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

Vondráček: Farský nám zavařil. Jeho odlet odneseme všichni, dopadne na Sněmovnu

Poslanec Jan Farský (STAN) nám svým odletem do USA zavařil, dopadne to na nás všechny a odnese to i Sněmovna, varoval v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS bývalý šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Farský do USA odletěl na půlroční stáž, přesto zůstal poslancem. Podle šéfa klubu SPD Radima Fialy je to faul na voliče. Farský ale slíbil, že z USA bude svou práci vykonávat a do Česka bude létat na důležitá hlasování.

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

reklama

Domácí zpravodajství

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama