reklama

Strach mě donutil ukázat mu své přednosti, líčí Češka, která orálním sexem zadržela lupiče

V tom momentě mě nenapadlo nic jiného, než si sundat bundu, svetr a ukázat mu své přednosti, popisuje neuvěřitelný příběh 36letá Češka. Ve snaze zachránit si život a dopadnout lupiče na pumpě v bratislavské Petržalce žena pachatele orálně uspokojovala. Neobvyklý incident popsala slovenskému webu Topky.sk.

reklama

Češka si měla jít na čerpací stanici koupit cigarety. V tu chvíli pumpu v bratislavské Petržalce přepadl 24letý muž, který byl značně agresivní. Žena se proto rozhodla přivolat policisty. Měla však vybitý mobil, a tak tamnímu prodavači nemohla pomoci. „Byl vystresovaný, celý se klepal,“ popsala pro web Topky.sk Češka.

Agresivní 24letý Srb měl následně Češku chytit za bundu a řvát na ni. „Myslím, že to bylo buď ukrajinsky, srbsky, nebo rusky,“ vyjádřila se. Lupič ji pak zatáhl do prostoru v zadní části pumpy. „Pochopila jsem, že pokud bych chtěla utéct, bylo by zle. Ten muž byl celý od krve. Tvář i oblečení, které měl na sobě,“ uvedla.

Útočník po ní chtěl, aby otevřela trezor, nejspíš v domnění, že jde o zaměstnankyni. Praštil ji do ruky i hlavy, dostala i facku. „Říkal, že mě zabije, chtěl peníze. Opakoval to několikrát,“ pokračovala. Pod nátlakem se pokoušela trezor otevřít, avšak marně. Všimla si ale, že muž je zřejmě pod vlivem alkoholu či drog. Rozhodla se proto pro odvážný krok a začala s mužem flirtovat.

Celý incident měl trvat až půl hodiny

„V tom momentě mě nenapadlo nic jiného než to, že si sundám bundu, svetr a ukážu mu své přednosti,“ popsala žena. Lupič se nechal snadno svést a po chvíli se začal svlékat i on. Začal si tedy rozepínat opasek, sundávat kalhoty a u ženy se dožadoval orálního sexu. „Tak jsem ho tedy uspokojovala,“ doplnila. Byla si prý vědoma, že je třeba ho zdržet. „Věděla jsem, že zaměstnanci pumpy tuto situaci určitě řeší a volají policii,“ podotkla.

Muže tak téměř dokonale paralyzovala až do příchodu policistů. „Otočila jsem ho na břicho, chytila pod krkem a zavolala policisty, aby šli ke mně. Ti ho hned zpacifikovali,“ dodala Češka s tím, že celý incident trval přibližně 30 minut.

Jak jsme vás už informovali v předchozím článku, hlídka pak na místě činu našla zmiňovanou ženu v jedné z místností, jak poskytuje muži sexuální služby. Podle TV JOJ měla být dvojice polonahá a ležet na zemi. Údajná první slova ženy měla být: „Vemte si ho, už nezvládám.“

Všechny podcastové pořady CNN Prima NEWS najdete na SpotifyGoogle PodcastsApple PodcastsCastboxu a dalších platformách.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sebevražda policistky na misi kvůli šikaně? Nespáchala ji ve službě, uzavírá případ policie
Domácí

Sebevražda policistky na misi kvůli šikaně? Nespáchala ji ve službě, uzavírá případ policie

K sebevraždě české policistky Kristýny Litomerické, která skočila z 11. patra v poslední den mise ve Varšavě na Frontexu, nedošlo během služby. Tvrdí to česká policie s tím, že vše, co k případu mohla říct, už uvedla a dál není co řešit. Stejně hovoří i ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) a případ, ke kterému došlo před rokem, je tak podle něj vyřešen. A to i přesto, že podle rodiny byla hlavním důvodem ke skoku z okna šikana na pracovišti.

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Krize ve Velké Británii. Na pumpách došly pohonné hmoty, Londýn zvažuje povolání armády

Až 90 procent čerpacích stanic ve velkých britských městech nemá palivo, napsala dnes agentura Reuters. Krizi v dodavatelských řetězcích, kterou způsobil nedostatek řidičů nákladních aut, umocnilo panické nakupování do zásoby. Za nedostatkem řidičů stojí více faktorů, včetně pandemie COVID-19 a odchodu Británie z Evropské unie. Důsledkem jsou výpadky v dodávkách různého zboží, včetně pohonných hmot nebo potravin pro supermarkety.

Bábek: Velká část důchodců je v nouzi. Stát by se o ně měl postarat, ne přidávat plošně

Velká část důchodců je dnes v nouzi a stát by se měl o ně umět postarat. Důchody bych ale plošně nepřidával. V pořadu Jak volí vaše peněženka na CNN Prima NEWS to řekl Radomil Bábek z uskupení Trikolóra-Svobodní-Soukromníci. Podle odborného garanta hnutí Přísaha Pavla Řežábka je aktuální systém schopný zajistit, aby lidé s nejnižšími příjmy měli důchod, který bude odpovídat minimálnímu životnímu standardu

reklama

Domácí zpravodajství

Pěstování ředkviček, tři toalety a Babišovy drahoty. Lídři perlili v superdebatě

Lídři osmi nejvýraznějších stran a hnutí se střetli ve speciální předvolební debatě Česko hledá premiéra. Diskuze na CNN Prima NEWS se neobešla bez slovních střetů, osočování z přešlapů a prapodivných analogií. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš mával s obálkou časopisu a vykřikoval, kde že je jeho oponent Ivan Bartoš od Pirátů. Předseda hnutí STAN na oplátku připomněl premiérovi „pěstování ředkviček“, lídr koalice Spolu Petr Fiala (ODS) zase korupční skandály z řad ANO. Výběr hlášek z nedělní superdebaty si můžete přečíst níže.

Lituju, že jsem ji nezachránila: Sestra policistky popsala šikanu, která vedla k sebevraždě

Případ sebevraždy jedenatřicetileté policistky Kristýny Litomerické, která skočila z 11. patra poslední den své mise ve Varšavě, stále budí řadu otázek. Podle její sestry Markéry Šubrtové neměla Kristýna sebevražedné sklony, byla energická, veselá a všem se snažila pomoct. Uvedla to v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS. V něm dále popisuje, co přesně si se sestrou před osudným okamžikem psala a proč podle ní policie selhala. Detailně líčí i šikanu ze strany kolegů na misi, která dospěla až do intimních detailů, jež měly pravděpodobně k sebevraždě vést.

reklama