Svatby slavných: Slunce nám na obřadu zařídil tatínek, zářil Kotek. Kraus propálil tajemství

Letní období je jako stvořené pro pořádání svateb. Jednu před širokou veřejností utajovanou absolvoval herec a moderátor Vojtěch Kotek, který se oženil se svou přítelkyní v bývalém vládním areálu Vystrkov na Orlíku. Jejich nová rodina se brzy rozroste: novomanželé čekají prvního potomka. Nejsou však jediní, kteří si v těchto týdnech řekli své životní „ano“.

„Nebyla to tajná svatba. Lidé, kteří tam byli, o ní věděli, pouze jsme nezvali novináře. Přijde mi sice hloupé jít do televize a říci ‚dobrý den, já jsem se oženil‘, teď to ale alespoň všichni ví a je od toho pokoj,“ svěřil se Kotek redakci ShowTime.

Jak prozradil, veselka se uskutečnila přesně podle představ páru. „Bylo to uprostřed deštivých dní, které v Česku panovaly. Na chvilku ale vysvitlo sluníčko. Věřím, že to tam nahoře zařídil můj táta, který už s námi nemohl být,“ pokračoval. Stejně jako paní Kotková si ani jeden nemůže na nové příjmení manželky zvyknout. „Je to ale nádherné. Je to jediná věc, která se od té doby změnila,“ pokračoval.

S uniklými snímky ze svatby se však veřejnost dozvěděla více než jen to, že se Kotek oženil. Podle velikosti bříška jeho nevěsty je jasné, že dvojice očekává přírůstek do rodiny. Že by se svatba konala jen kvůli prvnímu přírůstku, však Kotek popřel. „Měli jsme velké štěstí, že jsme nemuseli dlouho čekat, kdy jsme miminko chtěli. Tak nějak se to podařilo. Myslím, že je hezké, že naše dítě bude vyrůstat v klasické rodině,“ dodal Kotek s tím, že se na syna či dceru mohou těšit již brzy.

Kdo je nová paní Krausová?

Radostnou novinu prozradil také herec Martin Kraus. „Už to mohu prozradit: oženil se mi bratr Ondřej a bylo to velké. Koho si vzal, nebudu prozrazovat, to se dozvíte,“ dodal Kraus s tím, že i manželka jeho bratra není veřejnosti v Česku neznámá. Podle informací CNN Prima NEWS by „paní Krausovou“ měla být herečka Šárka Vaculíková.

Se svatbami se v letních měsících roztrhl pytel. „Byl jsem na dvou svatbách bývalých spoluhráčů z Viktorky: Lukáše Kalvacha a Radima Řezníka. Byly to dvě svatby za dva dny, tak si dovedete představit, že to bylo hodně náročný. Ale hezké to bylo,“ prozradil bývalý fotbalista David Limberský. A vdávat se bude také zpěvačka Debbie, která se na podzim objeví v nových dílech oblíbeného pořadu Máme rádi Česko.

Tagy: